Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee » Dirkje van NUGTEREN (1891-????)

Persoonlijke gegevens Dirkje van NUGTEREN 


Gezin van Dirkje van NUGTEREN

Zij is getrouwd met Jilles BEZEMER.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 14 december 1911 te Zwijndrecht, Zuid-Holland, zij was toen 20 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirkje van NUGTEREN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dirkje van NUGTEREN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dirkje van NUGTEREN

Jacoba EUSER
1867-????

Dirkje van NUGTEREN
1891-????

1911

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Regionaal Archief Dordrecht
    2. Akte 54

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 februari 1891 lag rond de -0,5 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 31 januari » In Porto vindt de Revolte van 31 januari 1891 plaats, een mislukte poging om de monarchie in Portugal ten val te brengen en een republiek op te richten.
      • 10 maart » Almon Strowger verkrijgt patent op de automatische telefooncentrale.
      • 15 mei » Encycliek Rerum Novarum van paus Leo XIII over de sociale leer van de Rooms-Katholieke Kerk.
      • 16 juni » John Abbott wordt premier van Canada.
      • 25 augustus » Thomas Alva Edison verwerft het patent op de 35mm-film.
      • 13 november » De Belgische voetbalvereniging Club Brugge wordt opgericht.
    • De temperatuur op 14 december 1911 lag tussen 2,1 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 1,6 mm neerslag. Er was 2,4 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Première van de opera Der Rosenkavalier van Richard Strauss in Dresden.
      • 8 april » In Leiden ontdekt Heike Kamerlingh Onnes supergeleiding.
      • 24 mei » In Nederland wordt de eerste vogel van een vogelringetje voorzien.
      • 21 augustus » De Mona Lisa wordt op klaarlichte dag gestolen uit het Louvre in Parijs.
      • 29 september » Begin van de Italiaans-Turkse Oorlog.
      • 27 november » Paus Pius X creëert 19 nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse Redemptorist pater Willem Marinus van Rossum.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1878 » Martin Buber, Oostenrijks-Israëlisch godsdienstfilosoof († 1965)
    • 1878 » Willem Hesselink, Nederlands voetballer († 1973)
    • 1880 » Franz Marc, Duits schilder († 1916)
    • 1889 » Siegfried Kracauer, Duits schrijver, journalist, socioloog, cultuurcriticus en filmtheoreticus († 1966)
    • 1904 » Bill Tilden, Amerikaans tennisser († 1953)
    • 1904 » Henk Timmer, Nederlands tennisser († 1998)

    Over de familienaam Van NUGTEREN


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    LvH, "Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-eck/I14974.php : benaderd 18 februari 2026), "Dirkje van NUGTEREN (1891-????)".