Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee » Johannes van HEEREN (1866-1938)

Persoonlijke gegevens Johannes van HEEREN 

Was (Witness) van Anna van HEEREN bij geboorte op 21 januari 1904, Dordrecht.

Gezin van Johannes van HEEREN

(1) Hij is getrouwd met Anna BROERE.Bron 3

Zij zijn getrouwd op 14 oktober 1897 te Dordrecht, hij was toen 31 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):

  1. Arie van HEEREN  1898-????
  2. Pieter van HEEREN  1901-1985
  3. Johannes van HEEREN  1902-1903
  4. Johannes van HEEREN  1907-1907


(2) Hij is getrouwd met Ruurtje KLOMP.Bron 5

Zij zijn getrouwd op 25 juni 1914 te Dordrecht, hij was toen 48 jaar oud.Bron 6


Kind(eren):

  1. Ina van HEEREN  ± 1915-
  2. Co van HEEREN  ± 1915-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes van HEEREN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes van HEEREN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes van HEEREN

Anna SNIJDER
1845-1920

Johannes van HEEREN
1866-1938

(1) 1897

Anna BROERE
1871-1912

(2) 1914

Ruurtje KLOMP
1877-1960

Ina van HEEREN
± 1915-????
Co van HEEREN
± 1915-????

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Akte 117, aangifte op 7 mei 1866
    2. Akte 243
    3. Regionaal Archief Dordrecht
    4. Akte 231
    5. Regionaal Archief Dordrecht
    6. Akte 191

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 mei 1866 lag rond de 15,1 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 43%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • Van 10 februari 1866 tot 1 juni 1866 was er in Nederland het kabinet Fransen van de Putte met als eerste minister I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
    • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1866: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 31 maart » De Spaanse marine bombardeert de haven van Valparaíso in Chili.
      • 15 april » Ontdekking van het decreet van Canopus.
      • 20 juli » In de Adriatische Zee vindt in het kader van de Pruisisch-Oostenrijkse Oorlog de Slag bij Lissa plaats.
      • 1 augustus » België tekent als negende Westers land een Vriendschaps- en handelsverdrag met het Japanse shogunaat.
      • 23 augustus » Verdrag van Praag waarbij de Duitse Bond wordt ontbonden, en Sleeswijk-Holstein, Hannover, Hessen-Kassel, Nassau en Frankfurt door Pruisen worden geannexeerd.
      • 31 oktober » Begin graven vaargeul voor de Nieuwe Waterweg.
    • De temperatuur op 25 juni 1914 lag tussen 7,0 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 3,2 mm neerslag. Er was 1,4 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 5 januari » In de autofabrieken van Henry Ford wordt de achturige werkdag ingevoerd.
      • 7 april » De 'Vereeniging tot stichting en exploitatie van vakantie-oorden in Nederland "Zomers Buiten"' wordt opgericht in Amsterdam.
      • 1 augustus » Duitsland, als verdragsgenoot van Oostenrijk-Hongarije, verklaart Rusland de oorlog en valt Luxemburg binnen.
      • 6 september » Kroning van Paus Benedictus XV in Rome.
      • 8 september » Benoeming van Petrus Hopmans tot bisschop van Breda in Nederland.
      • 22 november » Brand van de Lakenhallen in Ieper.
    • De temperatuur op 27 april 1938 lag tussen 3,2 °C en 15,2 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 12,1 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 17 februari » Juan Soldado wordt in Tijuana ter dood veroordeeld. Later zouden velen dit als onterecht beschouwen, en hij groeit uit tot een soort heilige.
      • 11 maart » Na chantage van Hitler en om een oorlog met nazi-Duitsland te vermijden treedt Oostenrijks kanselier Kurt von Schuschnigg af.
      • 12 juni » Opening van het gerenoveerde Stade Chaban-Delmas in de Franse stad Bordeaux.
      • 30 september » Het Verenigd Koninkrijk en Frankrijk enerzijds en nazi-Duitsland en Italië anderzijds tekenen het Verdrag van München waardoor Duitsland het recht krijgt het Sudetenland in Tsjecho-Slowakije te annexeren.
      • 9 oktober » Demonstratie van de eerste hoogtemeter op basis van radiogolven, in New York.
      • 30 oktober » Het hoorspel War of the Worlds van H.G. Wells, gemaakt door Orson Welles, wordt uitgezonden op de radio in Verenigde Staten; onder de luisteraars ontstaat paniek.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van HEEREN


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    LvH, "Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-eck/I1479.php : benaderd 1 januari 2026), "Johannes van HEEREN (1866-1938)".