Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee » Adrianus SCHOUTEN (1901-)

Persoonlijke gegevens Adrianus SCHOUTEN 


Gezin van Adrianus SCHOUTEN

(1) Hij is getrouwd met Aletta Johanna van PROOIJEN.Bron 2

Zij zijn getrouwd op 11 juli 1928 te Dordrecht, hij was toen 26 jaar oud.Bron 3

Het echtpaar is gescheiden 16 oktober 1929 te Dordrecht.Bron 4


(2) Hij is getrouwd met Hendrikje HELDER.Bron 5

Zij zijn getrouwd op 10 mei 1933 te Dordrecht, hij was toen 31 jaar oud.Bron 6


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


(3) Hij is getrouwd met Kathleen MORLEY.Bron 7

Zij zijn getrouwd te Engeland.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus SCHOUTEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus SCHOUTEN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus SCHOUTEN

Adrianus SCHOUTEN
1901-????

(1) 1928
(2) 1933
(3) 

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Akte 867
    2. Regionaal Archief Dordrecht
    3. Akte 253
    4. Arrondissementsrechtbank
    5. Regionaal Archief Dordrecht
    6. Akte 144
    7. email Genealogie Online

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 september 1901 lag tussen 7,2 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 9,0 uur zonneschijn (67%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 25 januari » Goedkeuring van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door Paus Leo XIII.
      • 24 juni » Oprichting van de Engelse voetbalclub Brighton & Hove Albion in Brighton.
      • 6 oktober » Oprichting van de Franse voetbalclub Amiens SC.
      • 28 november » Vergaan van het vrachtschip Mesacria op de Noordzee, 11 doden. In diezelfde storm slaan op de loodskotter Eems no. 2 door een zware zee 6 bemanningsleden over boord.
      • 2 december » Gillette verkrijgt het octrooi op het verwisselbare scheermesje.
      • 10 december » De eerste Nobelprijs wordt uitgereikt.
    • De temperatuur op 10 mei 1933 lag tussen 7,0 °C en 11,3 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 3,8 mm neerslag gedurende 3,6 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Hans Veerman, Nederlands acteur († 2014)
      • 18 juni » Opening van het Stade Félix Bollaert in Lens, Frankrijk.
      • 25 juni » Vrijgave van de Verklaring van Feiten door Jehova's getuigen in nazi-Duitsland.
      • 14 augustus » Emilio Comici en de gebroeders Dimai beklimmen als eerste de onmogelijk geachte noordwand van de Cima Grande (Drei Zinnen).
      • 10 september » Plechtige opening van de Sint-Annatunnel, een voetgangerstunnel onder de Schelde in Antwerpen door burgemeester Camille Huysmans.
      • 17 oktober » De Duitse natuurkundige Albert Einstein vestigt zich in de Verenigde Staten, op de vlucht voor het nationaalsocialisme.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam SCHOUTEN

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam SCHOUTEN.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over SCHOUTEN.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam SCHOUTEN (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    LvH, "Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-eck/I13108.php : benaderd 9 januari 2026), "Adrianus SCHOUTEN (1901-)".