Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee » Willem Frederik HOEK (1907-)

Persoonlijke gegevens Willem Frederik HOEK 


Gezin van Willem Frederik HOEK

Hij is getrouwd met Adriana Johanna van der WEIDEN.Bron 2

Zij zijn getrouwd op 12 mei 1937 te Rotterdam, hij was toen 30 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Frederik HOEK?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Trouwakte
  2. Stadsarchief Rotterdam
  3. Akte 1635

Over de familienaam HOEK

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam HOEK.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over HOEK.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam HOEK (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
LvH, "Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-eck/I12902.php : benaderd 1 januari 2026), "Willem Frederik HOEK (1907-)".