Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee » Elizabeth SCHEEPBOUWER (1928-1929)

Persoonlijke gegevens Elizabeth SCHEEPBOUWER 


Gezin van Elizabeth SCHEEPBOUWER

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elizabeth SCHEEPBOUWER?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elizabeth SCHEEPBOUWER

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elizabeth SCHEEPBOUWER

Elizabeth SCHEEPBOUWER
1928-1929


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 september 1928 lag tussen 2,3 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 1,1 mm neerslag. Er was 7,4 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
      • 30 januari » Tussen Nederland en de Verenigde Staten komt een draadloze telefoonverbinding tot stand.
      • 7 juni » Karel Dubois, een kanunnik uit Roeselare, sticht de KSA als onderdeel van de Katholieke Actie (KA) en vervanger van de AKVS.
      • 15 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 22e editie van de Ronde van Frankrijk.
      • 9 augustus » Tijdens de Olympische Spelen in Amsterdam wint de Nederlandse gymnastiekploeg goud. Zij zijn de eerste Nederlandse vrouwelijke olympische kampioenen.
      • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Batacazo, de voorloper van Deportivo Maldonado.
      • 21 oktober » Opening van het Stadio Sandro Cabassi in Carpi, Italië.
    • De temperatuur op 28 februari 1929 lag tussen -12,9 °C en 2,6 °C en was gemiddeld -5,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 4,6 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 17 januari » Popeye, door Elzie Segar voor King Features Syndicate ontworpen, verschijnt (als bijfiguur) voor het eerst in de New York Journal.
      • 12 februari » Stadhuis van Leiden afgebrand.
      • 16 juni » Zaligverklaring van Claude de la Colombière (1641-1682), Frans Jezuïet
      • 22 juni » De Sint-Janskathedraal in 's-Hertogenbosch krijgt de eretitel basiliek.
      • 7 augustus » Oprichting van de Griekse voetbalclub Ergotelis FC.
      • 30 september » Eerste bemande vlucht met een raketvliegtuig; aan boord is Fritz von Opel.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam SCHEEPBOUWER


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    LvH, "Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-eck/I12853.php : benaderd 10 januari 2026), "Elizabeth SCHEEPBOUWER (1928-1929)".