Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee » Jannigje van der GRAAF (1907-)

Persoonlijke gegevens Jannigje van der GRAAF 


Gezin van Jannigje van der GRAAF

Zij is getrouwd met Jans van AGTEREN.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 27 maart 1930 te Dordrecht, zij was toen 23 jaar oud.Bron 2

Het echtpaar is gescheiden 27 oktober 1937 te Dordrecht.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannigje van der GRAAF?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jannigje van der GRAAF

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jannigje van der GRAAF

Arie MONSTER
1852-1929

Jannigje van der GRAAF
1907-????

1930

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Regionaal Archief Dordrecht
    2. Akte 114
    3. Arrondissementsrechtbank

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 maart 1930 lag tussen 3,5 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 6,5 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
      • 13 januari » De Mickey Mousestrip wordt voor het eerst uitgebracht.
      • 13 maart » De Amerikaans astronoom Clyde Tombaugh maakt melding van de ontdekking van de planeet Pluto.
      • 13 juli » Het eerste wereldkampioenschap voetbal begint in Uruguay. Lucien Laurent van Frankrijk scoort in de negentiende minuut van de openingswedstrijd tegen Mexico het allereerste WK-doelpunt.
      • 25 juli » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Girona FC.
      • 30 juli » Uruguay wint het WK voetbal door in de finale Argentinië te verslaan met 4-2.
      • 13 augustus » Oprichting van het Bisdom Berlijn in Duitsland.

    Over de familienaam Van der GRAAF


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    LvH, "Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-eck/I12130.php : benaderd 5 januari 2026), "Jannigje van der GRAAF (1907-)".