Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee » Gerritje van der GIESEN (1881-????)

Persoonlijke gegevens Gerritje van der GIESEN 


Gezin van Gerritje van der GIESEN

Zij is getrouwd met Cornelis de VLAAM.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 31 mei 1906 te Strijen, zij was toen 25 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerritje van der GIESEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Regionaal Archief Dordrecht
  2. Wiewaswie / akte 11

Over de familienaam Van der GIESEN


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
LvH, "Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-eck/I11004.php : benaderd 11 januari 2026), "Gerritje van der GIESEN (1881-????)".