Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee » Grietje ALLEBLAS (1874-????)

Persoonlijke gegevens Grietje ALLEBLAS 


Gezin van Grietje ALLEBLAS

(1) Zij is getrouwd met Pieter Bastiaan de HAAS.Bron 2

Zij zijn getrouwd op 22 maart 1893 te Dordrecht, zij was toen 19 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Johanna de HAAS  1899-???? 


(2) Zij is getrouwd met Abraham van der GRAAF.Bron 4

Zij zijn getrouwd op 23 mei 1918 te Dordrecht, zij was toen 44 jaar oud.Bron 5

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Grietje ALLEBLAS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Grietje ALLEBLAS

Grietje ALLEBLAS
1874-????

(1) 1893
(2) 1918

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Trouwakte
  2. Regionaal Archief Dordrecht
  3. Akte 30
  4. Regionaal Archief Dordrecht
  5. Akte 161

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 mei 1918 lag tussen 9,0 °C en 26,1 °C en was gemiddeld 16,8 °C. Er was 10,6 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 24 april » In Middelburg wordt de Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) opgericht.
    • 17 juli » De Russische tsaar Nicolaas II en zijn gezin worden, na anderhalf jaar verbanning, op last van de nieuwe plaatselijke Sovjetleiders gefusilleerd in Jekaterinenburg.
    • 13 september » Treinramp bij Weesp. Door zware regenval, waarbij de spoordijk bij de brug over het, toenmalige Merwedekanaal bij Weesp verzadigd raakt, glijd een passagierstrein uit Amersfoort naar Amsterdam met rails en al van de dijk. Er vallen 41 doden en 42 gewonden.
    • 10 november » Wilhelm Groener sluit met de nieuwe rijkskanselier Friedrich Ebert het zgn. "Ebert-Groener-pact".
    • 16 november » De Democratische Republiek Hongarije wordt uitgeroepen
    • 1 december » Oprichting van het Koninkrijk Joegoslavië

Over de familienaam ALLEBLAS

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam ALLEBLAS.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over ALLEBLAS.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam ALLEBLAS (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
LvH, "Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-eck/I10285.php : benaderd 11 januari 2026), "Grietje ALLEBLAS (1874-????)".