Genealogie Van Dijkhorst » Johanna Hendrika van DIJKHORST (1920-1921)

Persoonlijke gegevens Johanna Hendrika van DIJKHORST 


Gezin van Johanna Hendrika van DIJKHORST

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Hendrika van DIJKHORST?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Hendrika van DIJKHORST

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Hendrika van DIJKHORST

Johanna Hendrika van DIJKHORST
1920-1921


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Gelders Archief Arnhem / toegangsnr.207 /invent.nr. 8363 / akte 48 Groenlo (Oost Gelre)
    2. toegangsnr.0207 /invent.nr. 8363 / akte 48 Groenlo (Oost Gelre)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 juli 1921 lag tussen 12,1 °C en 25,5 °C en was gemiddeld 18,4 °C. Er was 4,1 mm neerslag. Er was 7,3 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 9 februari » In Polen sterft de laatste in de vrije natuur levende wisent. In het begin van de 21e eeuw is de wisent geherintroduceerd en komt hij weer voor in het wild.
      • 25 februari » Georgië wordt bezet door de Sovjet-Unie.
      • 15 maart » Stichting van de Poolse voetbalclub Raków Częstochowa.
      • 4 augustus » De Franse uitvinder Édouard Belin verstuurt draadloos een fax over de Atlantische Oceaan.
      • 30 oktober » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van titelhouder Uruguay.
      • 1 december » Oprichting van het rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van DIJKHORST


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Yvon Nijland, "Genealogie Van Dijkhorst", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-dijkhorst/I188.php : benaderd 5 maart 2026), "Johanna Hendrika van DIJKHORST (1920-1921)".