Genealogie Van der Put » Catharina van GEMERT (1710-????)

Persoonlijke gegevens Catharina van GEMERT 

Bron 1

Gezin van Catharina van GEMERT

Zij is getrouwd met Johannes HAMELENBERG.Bron 3

Zij zijn op 25 april 1748 te Dordrecht in ondertrouw gegaan.Bron 4

'''Donderdag den 25 Apri 1748
Present de Heer van Neurenberg, vervangende de Heer van der Dussen'''


''Jan Hamelenberg, J:M:, woont bij het Bagijnhoff, geassisteert met zijn Vader, Abraham Hamelenbergh
met
Catharina van Gemert, J:D: woond bij de Nieubrug, bijde van Dordregt, geassisteert met haar Suster, Anna van Gemert, huijsvrouw van Dirk Visser''


den 12 meij 1748 alhier getrout door dom Tetterode
Gebeurtenis gedeeld met Abraham van HAMELENBERGH (Witness)
Zij zijn getrouwd op 12 mei 1748 te Dordrecht.


Kind(eren):

  1. Abraham HAMELENBERG  1749-????


Notities over Catharina van GEMERT

'''Donderdag den 25 Apri 1748
Present de Heer van Neurenberg, vervangende de Heer van der Dussen'''


''Jan Hamelenberg, J:M:, woont bij het Bagijnhoff, geassisteert met zijn Vader, Abraham Hamelenbergh
met
Catharina van Gemert, J:D: woond bij de Nieubrug, bijde van Dordregt, geassisteert met haar Suster, Anna van Gemert, huijsvrouw van Dirk Visser''


den 12 meij 1748 alhier getrout door dom Tetterode

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina van GEMERT?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina van GEMERT

Catharina van GEMERT
1710-????

1748

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Trouwboek van het Gerecht
  2. Doopboek van de Nederduitsch Gereformeerde Gemeente
  3. Regionaal Archief Dordrecht
  4. Trouwboek van het Gerecht

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van GEMERT


De publicatie Genealogie Van der Put is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
LvH, "Genealogie Van der Put", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-der-put/I11331.php : benaderd 4 maart 2026), "Catharina van GEMERT (1710-????)".