Genealogie Van Breukelen » Jacob de JONG, (1845-????)

Persoonlijke gegevens Jacob de JONG, 

  • Alternatieve naam: Jacob de JONGH
  • Hij is geboren op 8 december 1845 in Laren, NH.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 augustus 2013.

Gezin van Jacob de JONG,

Hij is getrouwd met Klasina BEUK.

Zij zijn getrouwd op 12 november 1871 te Hilversum, NH, hij was toen 25 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Klasina de JONG,  1882-1968 

Gebeurtenis (TO BE RESEARCHED).Bron 2

Jacob de Jong, geb. 08 dec 1845 te Laren (NH), zoon van Goosen de Jong en Fuitje Mijnhout <2724.htm>
Gehuwd 25 nov 1871 te Hilversum (NH) met:
Klazina Beuk, geb. 24 mrt 1852 te Hilversum (NH), ovl. 15 dec 1924 te Hilversum (NH), dochter van Abraham Beuk en Cornelia van Buuren <2722.htm> 1) Goosen de Jong, geb. 25 jan 1872 te Hilversum (NH), ovl. 28 jul 1872 te Hilversum (NH) 2) Goosje de Jong <2749.htm>, geb. 15 aug 1873 te Hilversum (NH), ovl. 17 aug 1957 te Hilversum (NH)
Gehuwd 30 mei 1894 te Hilversum (NH) met:
Naatje van Velsen, geb. 21 feb 1874 te Hilversum (NH), dochter van Willem van Velsen en Lamberta Verhoef <5288.htm> 3) Willem de Jong, geb. 05 dec 1874 te Hilversum (NH), ovl. 24 mrt 1875 te Hilversum (NH) 4) Cornelis de Jong, geb. 23 dec 1876 te Hilversum (NH), ovl. 01 sep 1877 te Hilversum (NH) 5) Helena de Jong, geb. 01 jul 1880 te Hilversum (NH), ovl. 19 jul 1880 te Hilversum (NH) 6) Klazina de Jong, geb. 31 mrt 1882 te Hilversum (NH), ovl. 17 jul 1968 te Hilversum (NH)
Gehuwd 02 apr 1904 te Hilversum (NH) met:
Klaas van Boeijen, geb. 1881 te Hilversum (NH), zoon van Derk van Boeijen en Hendrika van den Hengel <9296.htm> 7) Sophia Louisa de Jong <7873.htm>, geb. 10 sep 1890 te Hilversum (NH)
Gehuwd 02 jul 1910 te Hilversum (NH) met:
Wilhelmus van Vonno, geb. 13 mrt 1890 te Hilversum (NH), zoon van Karel van Vonno en Hillegonda Koning <7875.htm> 8) Jacoba de Jong, geb. 1894 te Hilversum (NH)
Gehuwd 10 jul 1915 te Hilversum (NH) met:
Hendrikus de Gans, geb. 1893 te Amersfoort (UT), zoon van Jan de Gans en Aaltje van Eldert <12250.htm>

Gebeurtenis (g General Information).Bron 1

Archieflocatie Noord-Hollands Archief Algemeen Toegangnr: 358
Inventarisnr: 358.55
Gemeente: Hilversum
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 61
Datum: 25-11-1871 Bruidegom Jacob de Jong
Leeftijd: 22
Geboorteplaats: Laren Bruid Klazina Beuk
Leeftijd: 19
Geboorteplaats: Hilversum Vader bruidegom Goozen de Jong Moeder bruidegom Fuisje Mijnhout Vader bruid Abram Beuk Moeder bruid Cornelia van Buuren Nadere informatie beroep Bg.: arbeider; beroep Bd.: spinster; beroep moeder Bg.: spinster; beroep moeder Bd.: spinster

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob de JONG,?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob de JONG,

Jacob de JONG,
1845-????

1871

Klasina BEUK
1852-1924


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. GENLIAS
  2. database, KNECHT, MARCEL KNECHT

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 december 1845 lag rond de 6,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: betrokken. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1845: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,1 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Florida wordt toegelaten als de 27ste staat van de VS.
    • 17 maart » De Engelse uitvinder Stephen Perry patenteert het elastiek.
    • 2 april » Léon Foucault en Hippolyte Fizeau maken de eerste foto van de zon.
    • 15 mei » Doop van de eerste Nederlandse Baptisten
    • 5 december » Aaron Allen vraagt octrooi aan op de klapstoel.
    • 29 december » Texas ratificeert de grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt daarmee toe als 28e staat van de Unie.
  • De temperatuur op 12 november 1871 lag rond de 2,3 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Frankrijk capituleert tijdens de Frans-Pruisische Oorlog.
    • 29 maart » De Royal Albert Hall wordt geopend door koningin Victoria.
    • 10 mei » Iejoor, de ezel uit Winnie de Poeh wordt gemaakt door A.A. Milne.
    • 17 juli » Op de Académie des Sciences in Parijs stelt Zénobe Gramme zijn eerste dynamo voor. Deze dynamo was het vertrekpunt van de moderne elektrische industrie.
    • 10 november » Journalist Henry Morton Stanley ontdekte de vermiste Schotse zendeling David Livingstone in het Afrikaanse dorpje Ujiji, en sprak daarbij de later legendarische woorden "Dr. Livingstone, I presume?".
    • 24 december » eerste uitvoering van Aida, opera van Giuseppe Verdi, ter gelegenheid van de opening van het Suezkanaal.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De JONG,

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De JONG,.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De JONG,.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De JONG, (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
M. van Breukelen, "Genealogie Van Breukelen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-breukelen/I83067.php : benaderd 4 februari 2026), "Jacob de JONG, (1845-????)".