Genealogie Van Bree » Adriaantje BRAND (1878-????)

Persoonlijke gegevens Adriaantje BRAND 


Gezin van Adriaantje BRAND

Zij is getrouwd met Arie van ES.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 6 september 1900 te Dubbeldam, zij was toen 22 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Huig van ES  ± 1900-
  2. Teunis van ES  1901-
  3. Lena van ES  1903-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriaantje BRAND?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriaantje BRAND

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriaantje BRAND

Barbara PLAK
1799-1888
Huig BRAND
1833-????

Adriaantje BRAND
1878-????

1900

Arie van ES
1878-????

Huig van ES
± 1900-????
Teunis van ES
1901-????
Lena van ES
1903-????

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. email Arie van Es
    2. Genlias / akte 33

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 juni 1878 lag rond de 23,5 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 46%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Griekenland verklaart de oorlog aan Turkije.
      • 20 februari » Kardinaal Gioacchino Pecci wordt gekozen tot Paus Leo XIII.
      • 3 maart » Bulgarije herneemt zijn onafhankelijkheid van het Ottomaanse Rijk.
      • 3 maart » Kroning van Paus Leo XIII in Rome.
      • 28 juni » Oprichting van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door de Franse priester Leo Dehon.
      • 2 juli » Eerste Varsity (roeien).
    • De temperatuur op 6 september 1900 lag rond de 16,1 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 82%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 19 juli » Opening in Parijs van de eerste Franse metrolijn.
      • 22 augustus » In Tilburg wordt de elfjarige Marietje Kessels vermoord.
      • 19 september » Butch Cassidy en de Sundance Kid plegen hun eerste overval.
      • 3 november » De arts W. Poolman sticht de eerste afdeling van het Groene Kruis.
      • 23 november » Paul Kruger landt te Marseille.
      • 4 december » De Nationale Vergadering van Frankrijk verwerpt een plan van de nationalistische generaal Auguste Mercier om het Verenigd Koninkrijk binnen te vallen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam BRAND

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam BRAND.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over BRAND.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam BRAND (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Van Bree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    LvH, "Genealogie Van Bree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-bree/I149.php : benaderd 24 december 2025), "Adriaantje BRAND (1878-????)".