Genealogie Valk / Valck » Johanna LOS (1855-1931)

Persoonlijke gegevens Johanna LOS 


Gezin van Johanna LOS

Zij is getrouwd met Jacob de KLERK.Bron 3

Zij zijn getrouwd op 23 mei 1878 te Zwijndrecht, Zuid-Holland, zij was toen 23 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):

  1. Cornelia de KLERK  1879-1879
  2. Gerrit de KLERK  1880-1904
  3. Jan de KLERK  1882-1883
  4. Jan de KLERK  1884-????
  5. Bertus de KLERK  1886-1919
  6. Cornelis de KLERK  1889-1889
  7. Cornelia de KLERK  1890-1918
  8. Elisabeth de KLERK  1893-????
  9. Johanna de KLERK  1896-1896
  10. Johannes de KLERK  1898-1898

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna LOS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna LOS

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna LOS

Willem LOS
1789-1849
Leentje VALK
1792-1860
Gerrit LOS
1830-????

Johanna LOS
1855-1931

1878
Jan de KLERK
1882-1883
Jan de KLERK
1884-????

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Johanna LOS



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Trouwakte
    2. Akte 82
    3. Regionaal Archief Dordrecht
    4. Akte 10

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 mei 1878 lag rond de 10,8 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Griekenland verklaart de oorlog aan Turkije.
      • 3 maart » Bulgarije herneemt zijn onafhankelijkheid van het Ottomaanse Rijk.
      • 4 maart » Herstel van de rooms-katholieke bisschoppelijke hiërarchie in Schotland door oprichting van het aartsbisdom Saint Andrews en Edinburgh met vier bisdommen en het aartsbisdom Glasgow zonder suffragaan-bisdommen.
      • 1 april » Het licht van Lange Jaap, een vuurtoren in Huisduinen, bij Den Helder wordt voor de eerste maal ontstoken. Lange Jaap is de hoogste gietijzeren toren van Europa.
      • 28 juni » Oprichting van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door de Franse priester Leo Dehon.
      • 2 juli » Eerste Varsity (roeien).
    • De temperatuur op 20 augustus 1931 lag tussen 12,5 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 10,1 uur zonneschijn (70%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Ingebruikneming van Radio Vaticana door Paus Pius XI. De zendinstallatie is ontworpen door Guglielmo Marconi.
      • 26 april » Bisschopswijding van Leo Kierkels, Nederlands apostolisch delegaat in Brits-Indië, door kardinaal Willem Marinus van Rossum.
      • 3 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Varteks Varaždin.
      • 2 november » DuPont produceert als eerste synthetisch rubber.
      • 26 november » De Vlaamse Geschiedkundige Kring van Gent wordt opgericht.
      • 9 december » Spanje wordt een republiek.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam LOS

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam LOS.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over LOS.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam LOS (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Valk / Valck is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    LvH, "Genealogie Valk / Valck", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-valk/I5852.php : benaderd 4 maart 2026), "Johanna LOS (1855-1931)".