Genealogie Uckerman » Hendrik Fels (± 1882-????)

Persoonlijke gegevens Hendrik Fels 


Gezin van Hendrik Fels

Hij is getrouwd met Maria Johanna Uckerman.

Zij zijn getrouwd op 23 augustus 1906 te Utrecht.Bron 1

Het echtpaar is gescheiden 14 februari 1918 te Utrecht.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Fels?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Fels

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Fels

Hendrik Fels
± 1882-????

1906

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. GA Utrecht, akte 531
    getuigen bij het huwelijk waren:
    Anthonie Pieter Smits, architect, oud 25jaar, zwager des bruidegoms,
    Meester Doctor Hugo Willem Constantijn Bordewijk, zonder beroep, oud 26 jaar wonende beiden te den Haag.
    Jacob Teengs, boekhouder oud 22 jaar wonende te Amsterdam en Johan Michiel Mulder, zonder beroep, oud 24 jaar wonende te Utrecht.
  2. GA Utrecht, akte 93
    scheiding is uitgesproken in den Haag op 24-01-1918

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 augustus 1906 lag tussen 10,6 °C en 22,4 °C en was gemiddeld 17,2 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (65%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Benoeming van Désiré-Joseph Mercier tot aartsbisschop van Mechelen en primaat van de Belgische kerkprovincie.
    • 18 februari » Oprichting van het Belgisch olympisch comité. In 1978 hernoemd tot Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité.
    • 18 april » San Francisco wordt getroffen door een zware aardbeving.
    • 31 mei » Koning Alfons XIII van Spanje trouwt met Victoria Eugénie van Battenberg, kleindochter van Victoria van het Verenigd Koninkrijk. Tijdens een rijtoer door Madrid wordt een bomaanslag gepleegd, waarbij doden vallen in het gevolg van het bruidspaar.
    • 22 november » Naast de bestaande, radiografische noodkreten als het Engelse "CQD" wordt een nieuwe, internationale noodkreet ingevoerd: "S.O.S.".
    • 10 december » Theodore Roosevelt krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.

Over de familienaam Fels

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Fels.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Fels.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Fels (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J.M. Uckerman-Riemer, "Genealogie Uckerman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-uckerman/I178.php : benaderd 11 januari 2026), "Hendrik Fels (± 1882-????)".