Genealogie Thepass » Helena Dusseljee (1880-1965)

Persoonlijke gegevens Helena Dusseljee 

Bronnen 1, 2, 3

Gezin van Helena Dusseljee

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Helena Dusseljee?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Helena Dusseljee

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Helena Dusseljee

Helena Dusseljee
1880-1965


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Drenth Web Site, lammert siemens, Helena Dusseljee, 29 mei 2014
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen

      Stambomen op MyHeritage.com

      Familiesite: Drenth Web Site

      Familiestamboom: 240279651-8
    2. Nederlandse Begrafenisrecords, via http://www.myheritage.nl/research/collec...

      Helena Dusseljee
      Geboorte: 1 mrt 1880
      Overlijden: 27 apr 1965
      Begrafenis: Winschoten Hofstraat, Oldambt, Groningen, Netherlands
      Leeftijd: 85
      Begraafplaats:
      Land: Netherlands
      Staat: Groningen
      Stad: Oldambt
      Naam: Winschoten Hofstraat

      Sommige records gaan terug tot de jaren 1600, maar de meerderheid van de records dateert van meer recentere decennia. De meest recente records die beschikbaar zijn, zijn van personen die in 2004 overleden zijn. Individuele records kunnen informatie bevatten zoals: naam van de overledene, overlijdensdatum, overlijdensplaats, geboortedatum, geboorteplaats, begraafplaats informatie en een fotonummer. Een afbeelding van de grafsteen kan gratis op Graftombe.nl worden verkregen. Instructies voor het verkrijgen van een afbeelding zijn beschikbaar op de homepage van de Graftombe website.
    3. Kooten Web Site, Piet van kooten, 23 april 2015
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen

      Stambomen op MyHeritage

      Familiesite: Kooten Web Site

      Familiestamboom: 75478731-11

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 maart 1880 lag rond de 8,3 °C. De winddruk was 16 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 77%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1880: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 27 januari » Thomas Edison ontvangt octrooi (#223898) op de gloeilamp.
      • 27 april » Clarke en Foster krijgen een patent op het eerste elektrische hoortoestel.
      • 3 juni » Alexander Graham Bell gebruikt zijn fotofoon voor de eerste keer om een draadloos telefoongesprek te verzenden.
      • 24 juni » Eerste uitvoering van O Canada, het lied dat later het volkslied van Canada zou worden.
      • 20 oktober » De Vrije Universiteit Amsterdam wordt opgericht.
      • 11 november » Ned Kelly, een Australische outlaw, wordt opgehangen in Melbourne.
    • De temperatuur op 27 april 1965 lag tussen 4,2 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 3,0 uur. Er was 3,6 uur zonneschijn (25%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • In het jaar 1965: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,2 miljoen inwoners.
      • 26 mei » RSC Anderlecht wint voor de eerste keer in de clubgeschiedenis de Belgische voetbalbeker door Standard Luik in de finale met 3-2 te verslaan.
      • 1 juni » Ontdekking van de kosmische achtergrondstraling door Arno Allan Penzias en Robert Woodrow Wilson; deze ontdekking bevestigt de theorie van de oerknal.
      • 14 september » Paus Paulus VI opent in Rome de vierde en laatste zitting van het Tweede Vaticaans Concilie.
      • 24 november » Mobutu Sese Seko grijpt de macht in Congo.
      • 4 december » Lancering van de bemande Gemini 7.
      • 30 december » Ferdinand Marcos wordt geïnstalleerd als president van de Filipijnen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Dusseljee


    De publicatie Genealogie Thepass is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J.C. Thepass, "Genealogie Thepass", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-thepass/I656.php : benaderd 6 februari 2026), "Helena Dusseljee (1880-1965)".