Genealogie Stroink » Mr. "Laura" Emma ("Laura" Emma) "Laura" Stroink (1982-)

Persoonlijke gegevens Mr. "Laura" Emma ("Laura" Emma) "Laura" Stroink 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Mr. "Laura" Emma ("Laura" Emma) "Laura" Stroink

Zij is getrouwd met "Quirijn" Willem Bernard Huiskes.

Zij zijn getrouwd op 7 mei 2011 te Maastricht, zij was toen 29 jaar oud.


Notities over Mr. "Laura" Emma ("Laura" Emma) "Laura" Stroink

ÙCbÙDSteenwijkerwold takÙC/bÙD

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mr. "Laura" Emma ("Laura" Emma) "Laura" Stroink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Mr. "Laura" Emma ("Laura" Emma) "Laura" Stroink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 januari 1982 lag tussen 5,3 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 3,7 mm neerslag gedurende 8,8 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • Van zaterdag 29 mei 1982 tot donderdag 4 november 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt III met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1982: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 5 januari » Het Amerikaanse hooggerechtshof verwerpt een wet uit Arkansas waarin scholen verplicht zijn het creationisme te onderwijzen.
    • 4 april » De Belgische wielrenner René Martens wint de klassieker de Ronde van Vlaanderen.
    • 14 april » Het Nederlands voetbalelftal verslaat Griekenland met 1-0 in een oefenduel in Eindhoven. Verdediger Edo Ophof scoort. Gerald Vanenburg (Ajax) en Jurrie Koolhof (PSV) debuteren voor Oranje, terwijl Jan Poortvliet (19de) en Piet Wildschut (11de) hun laatste interland spelen.
    • 2 juni » Bokser Rudi Koopmans verdedigt in Italië met succes zijn Europese titel in het halfzwaargewicht tegen zijn Italiaanse uitdager Christiano Cavina.
    • 5 juni » Armand Parmentier wint de derde editie van de marathon van Antwerpen in een tijd van 2:19.13.
    • 1 oktober » Helmut Kohl wordt de nieuwe bondskanselier van West-Duitsland.
  • De temperatuur op 7 mei 2011 lag tussen 10,9 °C en 27,8 °C en was gemiddeld 20,3 °C. Er was 11,8 uur zonneschijn (77%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 7 april » In de Efteling wordt de attractie Raveleijn geopend.
    • 2 mei » Osama bin Laden, de leider van de wereldterreurorganisatie Al Qaida, wordt in Abbottabad in een villa door Amerikaanse militairen gedood met een schot door het hoofd.
    • 9 mei » Uit handen van Hervé Nzelo-Lembi ontvangt Romelu Lukaku van RSC Anderlecht de Ebbenhouten Schoen, omdat hij verkozen tot beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League.
    • 29 mei » ADO Den Haag bereikt voor het eerst sinds 23 jaar Europees voetbal door in Groningen na strafschoppen van FC Groningen te winnen.
    • 28 juni » De Franse minister Christine Lagarde treedt af en wordt benoemd tot directeur van het Internationaal Monetair Fonds, ter vervanging van Dominique Strauss-Kahn.
    • 6 december » Na een recordformatie van 541 dagen treedt in België de regering-Di Rupo aan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Stroink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stroink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stroink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stroink (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Stroink is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Stroink, "Genealogie Stroink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-stroink/I500.php : benaderd 17 maart 2026), "Mr. "Laura" Emma ("Laura" Emma) "Laura" Stroink (1982-)".