Genealogie Stroink » Johanna Knoef (1776-1812)

Persoonlijke gegevens Johanna Knoef 

Bronnen 1, 2

Gezin van Johanna Knoef

Zij is getrouwd met Arend Jan Kwast.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Hendrik Kwast  1806-1895 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Knoef?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Knoef

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Knoef

Jannes Knoef
± 1745-< 1802

Johanna Knoef
1776-1812


Hendrik Kwast
1806-1895

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. http://www.genealogieonline.nl/stamboom-frost/I224.php
  2. genealogieonline, www.genealogieonline.nl/stamboom-frost/I251.php
    Stamboom Siteur ÙD Johanna Knoef
    Share Deel deze pagina
    Persoonlijke gegevens Johanna Knoef Vrouwelijk

    * Zij is geboren op 3 december 1776 in Zenderen,ov,nld.
    * Zij is gedoopt op 8 december 1776 in Borne,ov,nld.
    * Zij is overleden op 2 februari 1812 in Zenderen,ov,nld.

    Voorouders van Johanna Knoef
    ÙCtabÙDÙCtabÙDÙCtabÙD
    ÙCtabÙD ÙCtabÙD ÙCtabÙD
    ÙCtabÙD
    Jannes Knoef
    ± 1745-< 1802ÙCtabÙDHermina Paskamp
    ± 1750-????
    Stamboom
    Johanna Knoef
    1776-1812
    x.
    Arend Jan Kwast (Quast)
    1777-1859
    Stamboom

    Jannes Kwast
    1802-1864ÙCtabÙD
    Hermannus Kwast
    1804-1831ÙCtabÙD
    Hindrik (Jan Hendrik) Kwast
    1806-1895ÙCtabÙD
    Johanna (Janna) Kwast
    1808-1848ÙCtabÙD
    Mine Kwast
    1810-1834ÙCtabÙD
    Roelof Kwast
    1811-1812
    Gezin van Johanna Knoef

    Zij is getrouwd met Arend Jan Kwast (Quast). Zij zijn op 21 maart 1802 te Borne,ov,nld in ondertrouw gegaan.

    Kind(eren):

    1. Jannes Kwast 1802-1864
    2. Hermannus Kwast 1804-1831
    3. Hindrik (Jan Hendrik) Kwast 1806-1895
    4. Johanna (Janna) Kwast 1808-1848
    5. Mine Kwast 1810-1834
    6. Roelof Kwast 1811-1812
    Stamboom Frost ÙD Jan Ibbenhorst
    Share Deel deze pagina
    Persoonlijke gegevens Jan Ibbenhorst Mannelijk
    [ Bron 1 ]

    * Hij is geboren op 1 augustus 1748 in Almelo.
    * Hij is overleden op 17 juli 1825 in Almelo.

    Gezin van Jan Ibbenhorst

    Hij is getrouwd met Janna van de Brandriet.

    Kind(eren):

    1. Albert Ibbenhorst 1783-????

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 december 1776 lag rond de 3,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-oosten. Typering van het weer: omtrent helder. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1776: Bron: Wikipedia
    • 4 juli » Uitroeping van de onafhankelijkheid van de Verenigde Staten met de aanname van de Amerikaanse Onafhankelijkheidsverklaring door het Nationaal Congres.
    • 2 augustus » Officiële ondertekening van de Onafhankelijkheidsverklaring in de VS.
    • 16 november » De Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden biedt de Amerikanen als eerste land ter wereld hulp in hun Onafhankelijkheidsoorlog.
  • De temperatuur op 2 februari 1812 lag rond de 3,0 °C. Er was 4 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid-oosten. Typering van het weer: half bewolkt. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1812: Bron: Wikipedia
    • 11 mei » Brits premier Spencer Perceval wordt neergeschoten in de hal van het Britse Lagerhuis door de failliete handelaar John Bellingham.
    • 22 juni » Napoleon verklaart de oorlog aan Rusland.
    • 24 juni » Napoleon Bonaparte valt Rusland binnen op weg naar Moskou. Een half jaar later is hij weer terug.
    • 22 juli » Britse troepen onder leiding van de Hertog van Wellington verslaan de Fransen bij Salamanca in Spanje.
    • 6 augustus » De vulkaan Awu op het eiland Sangihe Besar (Indonesië) barst uit en maakt 953 slachtoffers.
    • 1 oktober » Oprichting Avans Hogeschool.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Knoef

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Knoef.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Knoef.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Knoef (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Stroink is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Stroink, "Genealogie Stroink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-stroink/I1479.php : benaderd 3 maart 2026), "Johanna Knoef (1776-1812)".