Genealogie Stroink » Dina Lammertink (1921-2005)

Persoonlijke gegevens Dina Lammertink 


Gezin van Dina Lammertink

Zij is getrouwd met Herbert Herman Joan Stroink.

Zij zijn getrouwd op 18 september 1970 te Zwolle, zij was toen 49 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dina Lammertink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dina Lammertink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dina Lammertink

Dina Lammertink
1921-2005

1970

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 mei 1921 lag tussen 8,4 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 6,0 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 8 maart » Verkoos het Internationale Vrouwensecretariaat van de Communistische of Derde Internationale, definitief tot Internationale Vrouwendag.
    • 13 maart » Mongolië verklaart zichzelf onafhankelijk van China.
    • 14 maart » Lis Hartel, Deens amazone († 2009)
    • 27 juli » Eerste isolatie van insuline door Frederick Banting en Charles Best.
    • 29 juli » Adolf Hitler wordt voorzitter van de NSDAP.
    • 1 december » Oprichting van het rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië.
  • De temperatuur op 18 september 1970 lag tussen 8,2 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 10,0 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
    • 10 april » Paul McCartney deelt mee dat hij uit The Beatles stapt.
    • 9 juni » Bob Dylan ontvangt een eredoctoraat in de Muziek aan de Princeton University.
    • 21 juni » Brazilië wint de wereldtitel door Italië in de finale van het WK voetbal met 4-1 te verslaan.
    • 25 augustus » Manschappen van het Korps Mariniers en van de Koninklijke Marine verjagen hippies van de Amsterdamse Dam, wat bekend wordt als het schoonvegen van de Dam.
    • 31 augustus » Een groep Zuid-Molukkers bestormt de Indonesische ambassade in Wassenaar.
    • 29 september » Het te Rome gehouden congres 'Liberale Internationale' kiest mr. W.J. Geertsema tot vicevoorzitter.
  • De temperatuur op 28 oktober 2005 lag tussen 13,2 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 4,0 uur zonneschijn (40%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 3 april » In Amsterdam prolongeert rugbyclub Castricum de Nederlandse titel door in de finale van de play-offs met 27-12 te winnen van de Haagsche RC.
    • 18 mei » CSKA Moskou wint als eerste Russische voetbalclub een Europese trofee. In Lissabon wordt de UEFA-Cup gewonnen door Sporting Lissabon met 3-1 te verslaan.
    • 29 mei » De Oostenrijkse schansspringer Andreas Goldberger kondigt het einde van zijn topsportcarrière aan.
    • 18 oktober » In het Big Brotherhuis wordt de eerste Big Brother-baby geboren.
    • 31 oktober » Het United Nations Environment Programme (UNEP) publiceert een atlas met veranderingen van meren in Afrika als gevolg van klimaatverandering: het Tsjaadmeer is massief verkleind, de oevers van het Nakurameer in Kenia zijn ontbost en de oevers van het Victoriameer zijn sterk bevolkt gedurende de laatste tientallen jaren.
    • 26 november » In Hasselt (België) wordt het Junior Eurovisiesongfestival gehouden, dat door Wit-Rusland gewonnen wordt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lammertink


De publicatie Genealogie Stroink is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Stroink, "Genealogie Stroink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-stroink/I1431.php : benaderd 22 februari 2026), "Dina Lammertink (1921-2005)".