Genealogie Stoop uit Dordrecht » Maria van der STRAATEN (1879-????)

Persoonlijke gegevens Maria van der STRAATEN 


Gezin van Maria van der STRAATEN

Zij is getrouwd met Hendrik BARTO.Bron 2

Zij zijn getrouwd op 16 mei 1901 te Dordrecht, zij was toen 22 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Willem BARTO  1902-
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria van der STRAATEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria van der STRAATEN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria van der STRAATEN

Maria van der STRAATEN
1879-????

1901

Hendrik BARTO
1873-1947

Willem BARTO
1902-????

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Trouwakte
    2. Regionaal Archief Dordrecht
    3. Akte 94

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 mei 1901 lag tussen 7,9 °C en 14,8 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 2,3 uur zonneschijn (15%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Nigeria wordt een protectoraat van het Verenigd Koninkrijk.
      • 28 januari » Scheepsramp SS Holland tijdens een zware storm op het hoofd van de Nieuwe Waterweg, 16 opvarenden verdrinken.
      • 7 februari » Koningin Wilhelmina trouwt met Prins Hendrik. De Gouden Koets wordt daarbij voor het eerst gebruikt.
      • 1 maart » De Wuppertaler Schwebebahn wordt geopend.
      • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
      • 2 december » Gillette verkrijgt het octrooi op het verwisselbare scheermesje.

    Over de familienaam Van der STRAATEN


    De publicatie Genealogie Stoop uit Dordrecht is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    LvH, "Genealogie Stoop uit Dordrecht", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-stoop/I1778.php : benaderd 22 januari 2026), "Maria van der STRAATEN (1879-????)".