Genealogie Stoop uit Dordrecht » Bertha Jacoba DIXON (1893-????)

Persoonlijke gegevens Bertha Jacoba DIXON 

  • Zij is geboren in het jaar 1893 in Deventer.

Gezin van Bertha Jacoba DIXON

Zij is getrouwd met Theodoor Johannes OUBORG.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 20 september 1916 te Deventer, zij was toen 23 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Pieter Cornelis OUBORG  1922-2014 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bertha Jacoba DIXON?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Bertha Jacoba DIXON

Bertha Jacoba DIXON
1893-????

1916

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. GeneaNet / DNA Theodoor (Theo) Ouborg
  2. Akte 144

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 september 1916 lag tussen 3,5 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 1,0 mm neerslag. Er was 1,3 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Rusland opent een offensief in de Kaukasus tegen de Duitse troepen.
    • 27 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Green Cross.
    • 7 oktober » De Provinciale Utrechtse Elektriciteits Maatschappij wordt opgericht.
    • 12 oktober » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Club América.
    • 21 november » Het beroemde hospitaalschip Britannic zinkt naar de bodem van de Egeïsche Zee nadat het een mijn geraakt heeft of door een torpedo is geraakt.
    • 30 november » In Boedapest worden keizer Karel I van Oostenrijk en zijn gemalin Zita van Bourbon-Parma met de Stefanskroon tot koning en koningin van Hongarije gekroond.

Over de familienaam DIXON

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam DIXON.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over DIXON.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam DIXON (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Stoop uit Dordrecht is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
LvH, "Genealogie Stoop uit Dordrecht", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-stoop/I1424.php : benaderd 18 januari 2026), "Bertha Jacoba DIXON (1893-????)".