Genealogie Ste(e)vers » Wilhelmus "Wim" Metten (1922-1997)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus "Wim" Metten 


Gezin van Wilhelmus "Wim" Metten

Hij is getrouwd met Geertruida S. Stevers.

Zij zijn getrouwd op 5 januari 1948 te Beemster, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Metten

Wilhelmus Metten
1922-1997

1948

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 maart 1922 lag tussen -6,0 °C en 6,6 °C en was gemiddeld -0,1 °C. Er was 0,7 mm neerslag. Er was 4,6 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 7 mei » België verslaat het Nederlands voetbalelftal met 2-1.
    • 10 juni » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Mattersburg.
    • 23 augustus » Oprichting van de Peruaanse voetbalbond ("Federación Peruana de Fútbol").
    • 12 september » Opening van het Stade Marcel Picot in de Franse stad Tomblaine.
    • 18 oktober » Oprichting van de BBC.
    • 28 oktober » Mars op Rome. Begin van fascistisch bewind van Benito Mussolini in Italië, in 1924 uitmondend in zijn alleenheerschappij.
  • De temperatuur op 5 januari 1948 lag tussen 4,9 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 6,1 mm neerslag gedurende 5,5 uur. De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
    • 9 maart » In een 148 inch grote cyclotron van de universiteit van Californië worden mesonen gemaakt.
    • 10 maart » Jan Masaryk, de partijloze minister van Buitenlandse Zaken van Tsjecho-Slowakije wordt dood aangetroffen op de binnenplaats van het ministerie van buitenlandse zaken te Praag, hij is waarschijnlijk uit het raam van zijn kantoor in het ministerie geduwd.
    • 17 maart » De Benelux-landen, Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk tekenen de overeenkomst van Brussel, welke een voorloper is van de NAVO-overeenkomst.
    • 1 april » De Faeröer krijgen verregaande autonomie binnen Denemarken.
    • 26 juli » Het Luxemburgs voetbalelftal behaalt de grootste overwinning uit zijn geschiedenis door Afghanistan bij de Olympische Spelen met 6-0 te verslaan.
    • 25 november » Uitvinding van de kabeltelevisie, door Ed Parsons.
  • De temperatuur op 26 december 1997 lag tussen 6,2 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 9,7 mm neerslag gedurende 7,0 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1997: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,6 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Simone Biles, Amerikaans turnster
    • 23 maart » Bij Beverwijk vinden gevechten tussen supporters van Ajax en Feyenoord plaats waarbij een dode valt, de Slag bij Beverwijk.
    • 6 augustus » Hugo Banzer, die in 1971 als legergeneraal de macht greep in Bolivia, wordt via de democratische weg geïnstalleerd als president.
    • 7 september » Eerste vlucht van een Lockheed Martin F-22 Raptor, een tactische luchtoverwichtsjager, gebouwd voor de USAF.
    • 27 september » Bob Dylan treedt in Bologna op voor Paus Johannes Paulus II.
    • 17 december » Een gecharterde Jakovlev Jak-42 uit Oekraïne stort neer in de bergen bij Katerini (Griekenland), waarbij 70 personen omkomen.
  • De temperatuur op 31 december 1997 lag tussen 4,8 °C en 10,4 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 2,8 mm neerslag gedurende 3,8 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1997: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,6 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Kofi Annan wordt secretaris-generaal van de Verenigde Naties.
    • 4 januari » Henk Angenent wint de 15e Elfstedentocht. Klasina Seinstra wint de vrouwenwedstrijd.
    • 13 januari » De regerende ex-communisten in Bulgarije gaan onder druk van demonstraties en de dreiging van een landelijke staking akkoord met vervroegde verkiezingen.
    • 22 januari » Een Libisch verkeersvliegtuig vliegt ondanks de sancties van de Verenigde Naties tegen Libië met een regeringsdelegatie naar Ghana.
    • 29 augustus » Ontslag van de Nederlander Herman Münninghoff als bisschop van Jayapura in Indonesië.
    • 7 september » Eerste vlucht van een Lockheed Martin F-22 Raptor, een tactische luchtoverwichtsjager, gebouwd voor de USAF.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Metten

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Metten.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Metten.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Metten (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Ste(e)vers is opgesteld door P.Stevers (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P.Stevers, "Genealogie Ste(e)vers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-stevers/I263.php : benaderd 11 maart 2026), "Wilhelmus "Wim" Metten (1922-1997)".