Genealogie Steijger » Anthonie Tatti (1896-1976)

Persoonlijke gegevens Anthonie Tatti 


Gezin van Anthonie Tatti

(1) Hij is getrouwd met Agnes_Melanie Radermecker.

Zij zijn getrouwd op 8 september 1926 te Den Haag, hij was toen 30 jaar oud.

Het echtpaar is gescheiden 24 maart 1933 te Den Haag.


(2) Hij is getrouwd met Catharina Timp.

Zij zijn getrouwd op 22 november 1939 te Den Haag, hij was toen 43 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anthonie Tatti?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anthonie Tatti

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anthonie Tatti

Anthony Tatti
1822-1879

Anthonie Tatti
1896-1976

(1) 1926
(2) 1939

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 januari 1896 lag rond de 2,1 °C. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 5 januari » In de Wiener Presse verschijnt het eerste, publieke artikel over de door Wilhelm Röntgen ontdekte röntgenstraling.
      • 23 januari » Wilhelm Röntgen maakt voor het eerst een foto via elektromagnetische stralingen van de hand van Albert von Kölliker.
      • 29 januari » Emile Grubbe past voor het eerst röntgenstraling toe bij de behandeling van borstkanker.
      • 1 februari » Première van de opera La bohème van Giacomo Puccini in Turijn, onder leiding van Arturo Toscanini.
      • 6 april » In Athene beginnen de eerste moderne Olympische Spelen.
      • 25 december » John Sousa componeert "The Stars and Stripes Forever".
    • De temperatuur op 22 november 1939 lag tussen -3,2 °C en 3,6 °C en was gemiddeld -0,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 7,0 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
      • 29 januari » Op initiatief van Maurice van Nieuwenhuizen wordt de "Nederlandsche Jiu-Jitsu Bond" (NJJB) opgericht, een van de voorlopers van de Judo Bond Nederland.
      • 7 april » Italië valt Albanië binnen.
      • 28 augustus » In Nederland wordt de algemene mobilisatie afgekondigd.
      • 5 september » Na de Duitse inval in Polen verklaren de VS zich neutraal.
      • 28 september » Duitsland en de Sovjet-Unie komen overeen Polen te verdelen.
      • 8 oktober » Duitsland annexeert westelijk Polen.
    • De temperatuur op 31 maart 1976 lag tussen 5,9 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1976: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,7 miljoen inwoners.
      • 9 mei » Ulrike Meinhof van de RAF wordt dood aangetroffen in haar cel in de gevangenis in Stuttgart-Stammheim.
      • 18 mei » Justitie legt in overleg met minister van Agt beslag op de apparatuur van de abortuskliniek Bloemenhove in Heemstede.
      • 22 mei » Het Nederlands voetbalelftal verslaat België in Brussel met 2-1 in de kwalificatiereeks voor het EK voetbal 1976 door treffers van Johnny Rep en Johan Cruijff.
      • 19 juni » Huwelijk van koning Karel XVI Gustaaf van Zweden en Silvia Sommerlath in Stockholm.
      • 21 juni » De communistische partij van Enrico Berlinguer wint de verkiezingen in Italië.
      • 27 september » België - Inhuldiging en in werking stellen van de nieuwe zeemachtbasis in Zeebrugge.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Tatti

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Tatti.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Tatti.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Tatti (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Steijger is opgesteld door Peter van Markus.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peter van Markus, "Genealogie Steijger", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-steijger/I149.php : benaderd 5 februari 2026), "Anthonie Tatti (1896-1976)".