Steffen(s) Nederland, Genealogie Steffens » Anna Maria Neutgens (1730-1820)

Persoonlijke gegevens Anna Maria Neutgens 


Gezin van Anna Maria Neutgens

Zij is getrouwd met Germain Steffens.

Zij zijn getrouwd op 18 april 1754 te Susteren (L.), zij was toen 24 jaar oud.

2398954
Type: Kerkelijk huwelijk
Bron: Susteren, Amelberga: DHO register 1748 - 1796
Feit datum: 18-04-1754
Plaatsnaam: Susteren
Bruidegom: Steffens, Hermannus ; Dispensatie: cum dispensatione ab amplissimo dno decano de heusch tanquam archidiacono in q..
Bruid: Neutjens, Anna Maria
Getuige bij het huwelijk: Steffens, Reinerus (Reinero)
Getuige bij het huwelijk: Jansen, Mechtildis
Byzonderheden
Bron-Inventarisnummer: 125.005

hun kinderen:
V Maria Gertrudis Stefens 1755-
M Joannes Stevens 1759-
M Wernerus Stefens 1762-
V Maria Gertrudis Steffens 1764-
V Cornelia Steffens 1767-
V Maria Sophia Stefens 1772-1773
Bron: www.genenaet.org ; Familiegeschiedenis van Jan Weijzen ; door Jan Weijzen ; 20181202


Kind(eren):

  1. Jan Stevens  1752-1843
  2. Wernerus Stefens  1762-????
  3. Cornelia Steffens  1767-1813


Notities over Anna Maria Neutgens

Mogelijk ook Maria Anna? Die is echter geboren op 21-02-1719 te Susteren, en zou op dezelfde dag overleden zijn? Bron: Genenanet ; Domenie ; 20120413

Anna Maria Neutgens, geb. op 13-02-1730 te Susteren (getuigen Renerus van Stein en Aelia Rol),

Bron: Burgerlijke stand - Overlijden ; Archieflocatie: Regionaal Historisch Centrum Limburg
Algemeen: Toegangnr: 12.110 ; Inventarisnr: 7
Gemeente: Susteren ; Soort akte: Overlijdensakte ; Aktenummer: 7 ; Aangiftedatum: 04-02-1820
Overledene: Anna Maria Neutgens ; Geslacht: V ; Overlijdensdatum: 04-02-1820 ; Leeftijd: 89 ; Overlijdensplaats: Susteren
Vader: Jan Neutgens
Moeder: Gertrud Ubachs
Partner: Herman Stevens
Relatie: wed

Aantekeningen
Er is een Maria Anna geboren in 1719. De Anna Maria getrouwd met Herman Stevens krijgt nog een kind in 1772. Ze zou dan 53 jaar zijn. Dit is onwaarschijlijk. Daarom wordt aangenomen dat zij later is geboren. Haar zus Margaretha en haar broe
r Christinanus treden wel op als meter, resp peter.
Bron: www.geneanet.org ; Familiegeschiedenis van Jan Weijzen ; door Jan Weijzen ; 20181202

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria Neutgens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Maria Neutgens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria Neutgens

Jan Neutgens
1682-1736

Anna Maria Neutgens
1730-1820

1754
Jan Stevens
1752-1843

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 februari 1730 lag rond de 0,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: omtrent helder. Bron: KNMI
  • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1730: Bron: Wikipedia
    • 4 februari » De opera Artaserse van de Italiaanse componist Leonardo Vinci gaat in première in Rome.
    • 12 juli » Kardinaal Lorenzo Corsini wordt gekozen tot paus Clemens XII.
    • 16 juli » Kroning van paus Clemens XII in Rome.
  • De temperatuur op 4 februari 1820 lag rond de 0,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-oosten. Typering van het weer: zwaar mist. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1820: Bron: Wikipedia
    • 1 januari » Staatsgreep in Spanje door generaal Rafael del Riego.
    • 11 januari » In Frankrijk wordt het eerste roestvrij staal geproduceerd.
    • 30 januari » Edward Bransfield ontdekt Antarctica.
    • 14 maart » Victor Emanuel II van Italië, koning van Italië († 1878)
    • 15 maart » Het noordoostelijke deel van de Amerikaanse staat Massachusetts wordt afgesplitst, en vormt de staat Maine.
    • 11 mei » Tewaterlating van de HMS Beagle.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Neutgens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Neutgens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Neutgens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Neutgens (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Klaas Steffens, "Steffen(s) Nederland, Genealogie Steffens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-steffens/I4803.php : benaderd 30 januari 2026), "Anna Maria Neutgens (1730-1820)".