Steffen(s) Nederland, Genealogie Steffens » Riek Steffens (1911-1972)

Persoonlijke gegevens Riek Steffens 


Gezin van Riek Steffens

Zij is getrouwd met Theodorus Mollee.

Zij zijn getrouwd op 14 juni 1940 te Almelo (Ov.), zij was toen 28 jaar oud.

Hun kinderen:
- M Hendrik Joseph Mollee
- M Bernardus Maria Benny Mollee
- M Bernardus Maria Ben Mollee
- V Catharina Rosalia Mollee
- V Johanna Euphemia Mollee
- M Alfonsius Theodorus Mollee
- M Theodorus Franciscus Mollee
- M Vincentius Hendrikus Vincent Mollee
- V Maria Hendrika Mollee
Bron: Geneanet ; Familiegeschiedenis van Sjoerd NOLF ; 20150808

18 oct. 1955 naar Brisbane, Australië vertrokken.
Bron: Amsterdams Archief, Archiefkaarten 1959 ; 20200413.

Notities over Riek Steffens

Bronoverlijdensdatum: Geneanet ; Familiegeschiedenis van Sjoerd NOLF ; door Sjoerd Nolf ; 20150808.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Riek Steffens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Riek Steffens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Riek Steffens

Riek Steffens
1911-1972

1940

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 november 1911 lag tussen 0,3 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was 0,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 13 februari » Oprichting van de Kroatische voetbalclub HNK Hajduk Split.
      • 8 april » In Leiden ontdekt Heike Kamerlingh Onnes supergeleiding.
      • 30 juni » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Sumatra in Nederlands-Indië.
      • 9 augustus » Explosie in stoomketel op lijndienstboot Gutenberg Rotterdam, 5 doden.
      • 1 september » Anthony Fokker maakt voor het eerst een vlucht boven Haarlem met zijn eendekker Spin III.
      • 7 september » Franse rechercheurs arresteren Guillaume Apollinaire op verdenking van diefstal van de Mona Lisa.
    • De temperatuur op 14 juni 1940 lag tussen 11,9 °C en 14,4 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 10,5 mm neerslag gedurende 8,1 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 5 maart » Jozef Stalin ondertekent het bevel om duizenden Poolse krijgsgevangenen om te brengen (Bloedbad van Katyn)
      • 17 mei » Hitler bepaalt dat Nederland geen militair, maar een civiel Duits bestuur zal krijgen.
      • 1 juni » In Nederland treedt de distributie van verschillende artikelen in werking.
      • 25 juni » De Nederlandse onderzeeboot O 13 keert niet terug van een patrouille op de Noordzee en wordt officieel als vermist beschouwd.
      • 1 augustus » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Albacete Balompié.
      • 31 oktober » Göring erkent zijn nederlaag, einde van de Slag om Engeland luchtoorlog.
    • De temperatuur op 25 juli 1972 lag tussen 12,9 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • In het jaar 1972: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,3 miljoen inwoners.
      • 21 februari » President Richard Nixon bezoekt de volksrepubliek China.
      • 19 mei » Ajax wint met 12-1 van Vitesse, wat de grootste zege ooit is in de Eredivisie.
      • 22 mei » Ton Sijbrands wordt wereldkampioen dammen.
      • 10 september » Bisschopswijding van Herman Münninghoff, Nederlands bisschop van Jayapura in Indonesië.
      • 1 november » Het Nederlands voetbalelftal verslaat Noorwegen met 9-0 in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Johan Neeskens scoort drie keer in stadion De Kuip in Rotterdam. Theo Pahlplatz speelt zijn dertiende en laatste interland voor Oranje.
      • 14 november » De Dow Jones Index sluit voor het eerst boven de 1000 punten. Op het einde van de dag staat hij op 1003,16.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Steffens

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Steffens.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Steffens.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Steffens (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Klaas Steffens, "Steffen(s) Nederland, Genealogie Steffens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-steffens/I425.php : benaderd 1 maart 2026), "Riek Steffens (1911-1972)".