Genealogie Stap » Beerdje Stap (1880-1905)

Persoonlijke gegevens Beerdje Stap 


Gezin van Beerdje Stap

Zij is getrouwd met Peter Schaftenaar.

Plaats instelling:ArnhemCollectiegebied:GelderlandArchief:0207Registratienummer:9101Aktenummer:13Registratiedatum:15 mei 1903Akteplaats:Nunspeet


 

Zij zijn getrouwd op 15 mei 1903 te Nunspeet, Nederland, zij was toen 23 jaar oud.


Notities over Beerdje Stap

Plaats instelling:ArnhemCollectiegebied:GelderlandArchief:0207Registratienummer:4921Aktenummer:21Registratiedatum:31 januari 1880Akteplaats:Ermelo


 


Plaats instelling:ArnhemCollectiegebied:GelderlandArchief:0207Registratienummer:8618Aktenummer:64Registratiedatum:14 december 1905Akteplaats:Nunspeet

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Beerdje Stap?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Beerdje Stap

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Beerdje Stap

Rein Stap
1823-1876
Reijer Stap
1849-1934

Beerdje Stap
1880-1905

1903

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Beerdje Stap



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1880: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » De aanleg van het Panamakanaal vangt aan.
      • 27 april » Clarke en Foster krijgen een patent op het eerste elektrische hoortoestel.
      • 3 juni » Alexander Graham Bell gebruikt zijn fotofoon voor de eerste keer om een draadloos telefoongesprek te verzenden.
      • 24 juni » Eerste uitvoering van O Canada, het lied dat later het volkslied van Canada zou worden.
      • 20 oktober » De Vrije Universiteit Amsterdam wordt opgericht.
      • 11 november » Ned Kelly, een Australische outlaw, wordt opgehangen in Melbourne.
    • De temperatuur op 15 mei 1903 lag tussen 9,2 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 23 februari » Cuba verhuurt Guantanamo Bay "voor de eeuwigheid" aan de Verenigde Staten.
      • 20 april » De Rotterdamse rechtbank beëdigt Mr. A.E. van den Hoek-Kok als eerste vrouwelijke advocaat in Nederland.
      • 27 mei » Opening nieuwe Koopmansbeurs van Amsterdam (Beurs van Berlage) door Koningin Wilhelmina
      • 16 juni » Apotheker Caleb Bradham brouwt zijn eerste flesje Pepsi-Cola.
      • 1 juli » Vertrek van de eerste Ronde van Frankrijk.
      • 1 oktober » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Babelsberg 03.
    • De temperatuur op 13 december 1905 lag tussen -2,4 °C en 4,5 °C en was gemiddeld 1,7 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Oprichting van de Haagse voetbalclub ADO (Alles Door Oefening).
      • 20 februari » Slag bij Mukden, een beslissende, grote veldslag in de Russisch-Japanse Oorlog, in Mantsjoerije.
      • 4 maart » Theodore Roosevelt wordt her-beëdigd als 26e president van de Verenigde Staten
      • 1 juni » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Sporting Gijón.
      • 14 oktober » De Fédération Aéronautique Internationale (FAI), de internationale organisatie voor lucht- en ruimtevaart, wordt opgericht.
      • 20 oktober » Oprichting van de Turkse voetbalclub Galatasaray SK.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Stap

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stap.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stap.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stap (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Stap is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J. P. Stap, "Genealogie Stap", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-stap/I2173.php : benaderd 11 februari 2026), "Beerdje Stap (1880-1905)".