Genealogie Smit » Sijtske Jasper (1892-????)

Persoonlijke gegevens Sijtske Jasper 


Gezin van Sijtske Jasper

Zij is getrouwd met Jan Graver.

Zij zijn getrouwd op 17 maart 1917 te Onstwedde, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Grietje Graver  1919-1976 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sijtske Jasper?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Sijtske Jasper

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Sijtske Jasper

Sjouke Procee
1832-????
Tijmen Jasper
1853-1950

Sijtske Jasper
1892-????

1917

Jan Graver
1889-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 maart 1917 lag tussen 3,2 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 8,6 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 31 maart » De Verenigde Staten nemen de Maagdeneilanden over na betaling van $25 miljoen aan Denemarken.
      • 9 april » Canadezen veroveren Vimy Ridge tijdens een offensief bij Arras.
      • 30 april » Bij een vergissingsbombardement op Zierikzee komen drie personen om het leven. Een Brits vliegtuig had verkeerd genavigeerd en was in de veronderstelling boven België te vliegen.
      • 10 november » De Derde Slag om Ieper gestreden tijdens de Eerste Wereldoorlog.
      • 22 november » In Amsterdam wordt de amateurvoetbalclub VV Sloterdijk opgericht.
      • 9 december » De Turken worden door de Britten verslagen. Jeruzalem wordt bevrijd.

    Over de familienaam Jasper

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jasper.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jasper.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jasper (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Smit is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Beekman, "Genealogie Smit", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-smit/I2926.php : benaderd 3 februari 2026), "Sijtske Jasper (1892-????)".