Genealogie Sepers » Willem Elias "Willem" Ciggaar (1882-1971)

Persoonlijke gegevens Willem Elias "Willem" Ciggaar 


Gezin van Willem Elias "Willem" Ciggaar

Hij is getrouwd met Maria uit den Boogaard.

Zij zijn getrouwd op 29 augustus 1906 te Warmond, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Elias "Willem" Ciggaar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem Elias "Willem" Ciggaar

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Elias Ciggaar

Dirk Ciggaar
1811-1858

Willem Elias Ciggaar
1882-1971

1906

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 februari 1882 lag rond de 4,3 °C. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1882: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 24 maart » Robert Koch maakt zijn ontdekking wereldkundig: de bacterie die tuberculose veroorzaakt.
      • 9 mei » Introductie van de verbeterde stethoscoop van William Ford.
      • 5 juni » Musée Grévin Parijs opent haar deuren.
      • 4 september » Thomas Edison schakelt 's werelds eerste elektriciteitsvoorziening in, waarmee hij 59 klanten rond zijn Pearl Street Station in Lower Manhattan van 110 Volt gelijkstroom voorziet.
      • 17 september » Oprichting van de Nederlandsche Schaatsenrijders Bond.
    • De temperatuur op 29 augustus 1906 lag tussen 4,7 °C en 21,7 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 12,4 uur zonneschijn (90%). De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 29 januari » De Nederlandse schaatser Coen de Koning vestigt het werelduurrecord op de schaats in Davos: in één uur tijd schaatst hij 32370 m.
      • 7 februari » Benoeming van Désiré-Joseph Mercier tot aartsbisschop van Mechelen en primaat van de Belgische kerkprovincie.
      • 12 maart » Stormvloed van 1906 na extreem hoog water op de Westerschelde. Diverse zeedijken breken door, met grote schade tot gevolg. Doordat de stormvloed overdag plaatsvindt, vallen er geen doden. Net over de grens in het Waasland verdrinken in totaal 8 mensen.
      • 19 april » Maurice Brébart en Fernand Oedenkoven stichten de krant La Dernière Heure.
      • 19 mei » Oprichting van de Engelse voetbalclub Southend United.
      • 22 november » Naast de bestaande, radiografische noodkreten als het Engelse "CQD" wordt een nieuwe, internationale noodkreet ingevoerd: "S.O.S.".
    • De temperatuur op 23 november 1971 lag tussen -0,1 °C en 4,6 °C en was gemiddeld 1,7 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 3,1 uur zonneschijn (37%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Wanneer in Glasgow tijdens een voetbalwedstrijd een tribune instort, komen 66 toeschouwers om het leven. Zie Ibrox-ramp.
      • 2 februari » Na een coup in Oeganda neemt Idi Amin de plaats in van president Milton Obote.
      • 23 mei » In het Begijnhof in Amsterdam overlijdt de laatste begijn.
      • 23 juni » De zes landen van de EEG en Verenigd Koninkrijk worden het eens over de aansluiting van het VK bij de Euromarkt in 1973.
      • 15 juli » Regeringstroepen in Zambia bezetten het terrein van de universiteit in de hoofdstad Lusaka.
      • 15 augustus » Opening van het Foxboro Stadium in de Amerikaanse stad Foxborough (Massachusetts).
    • De temperatuur op 29 november 1971 lag tussen -0,8 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 5,3 mm neerslag gedurende 9,2 uur. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
      • 23 maart » Belgische en Nederlandse boeren protesteren in Brussel gewelddadig tegen het plan-Mansholt.
      • 19 april » De Sovjet-Unie lanceert de Saljoet 1, het eerste Russische ruimtestation.
      • 20 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub GKS 71 Tychy.
      • 3 september » Qatar wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
      • 4 september » Zwemmer Mark Spitz uit de Verenigde Staten brengt in Leipzig het wereldrecord op de 200 meter vrije slag op 1.54,2.
      • 16 december » Pakistan capituleert; waarna de volgende dag Bangladesh wordt opgericht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Ciggaar

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ciggaar.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ciggaar.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ciggaar (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Sepers is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Matthijs Sepers, "Genealogie Sepers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-sepers/I5564.php : benaderd 29 januari 2026), "Willem Elias "Willem" Ciggaar (1882-1971)".