Genealogie Sepers » Jacob Fierloos (1886-1969)

Persoonlijke gegevens Jacob Fierloos 


Gezin van Jacob Fierloos

(1) Hij is getrouwd met Leuntje Schijf.

Zij zijn getrouwd op 26 april 1912 te Ovezande, Zeeland, Nederland, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met Maatje van der Vliet.

Zij zijn getrouwd op 3 augustus 1916 te Schore, Zeeland, Nederland, hij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Dirk Fierloos  1917-1980 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob Fierloos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacob Fierloos

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob Fierloos

Dirk Fierloos
1855-1941

Jacob Fierloos
1886-1969

(1) 1912
(2) 1916
Dirk Fierloos
1917-1980

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 februari 1886 lag rond de -1,9 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 8 april » De Duitser Carl Gassner verkrijgt octrooi op de droge zinkbatterij.
    • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
    • 8 mei » De eerste Coca-Cola wordt verkocht.
    • 29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
    • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.
    • 31 oktober » Opening van de Dom Luis I-brug in de Portugese stad Porto.
  • De temperatuur op 3 augustus 1916 lag tussen 10,6 °C en 22,0 °C en was gemiddeld 16,8 °C. Er was 10,0 uur zonneschijn (65%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Horton Foote, Amerikaans toneel- en scenarioschrijver († 2009)
    • 15 maart » Amerikaanse troepen vallen Mexico binnen in een poging revolutionair Pancho Villa te pakken te krijgen.
    • 15 maart » De Universiteit van Gent wordt vernederlandst; dit wordt echter na het einde van de Eerste Wereldoorlog weer teruggedraaid.
    • 24 april » Easter Rising in Ierland.
    • 17 juli » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de eerste editie van de Copa América door naaste concurrent Argentinië in de slotwedstrijd op 0-0 te houden.
    • 21 november » Het beroemde hospitaalschip Britannic zinkt naar de bodem van de Egeïsche Zee nadat het een mijn geraakt heeft of door een torpedo is geraakt.
  • De temperatuur op 14 oktober 1969 lag tussen 8,5 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 4,8 uur zonneschijn (44%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
    • 29 maart » Het 14e Eurovisiesongfestival in Madrid, (Spanje) kent 4 winnaars, waaronder Lenny Kuhr met het liedje De troubadour.
    • 13 april » Wielrenner Walter Godefroot wint Parijs-Roubaix.
    • 1 juli » Beëdiging van Gustav Heinemann als derde bondspresident van West-Duitsland.
    • 15 augustus » Eerste dag van het Woodstock Music and Art Festival.
    • 5 oktober » De eerste aflevering van Monty Python's Flying Circus uitgezonden door de BBC.
    • 19 november » Pelé scoort uit een penalty in de 78e minuut van de voetbalwedstrijd Santos FC tegen Vasco da Gama zijn 1000e doelpunt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Fierloos

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Fierloos.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Fierloos.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Fierloos (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Sepers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Matthijs Sepers, "Genealogie Sepers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-sepers/I2288.php : benaderd 3 februari 2026), "Jacob Fierloos (1886-1969)".