Genealogie Sepers » Hessel Jannes (1686-1721)

Persoonlijke gegevens Hessel Jannes 


Gezin van Hessel Jannes

Hij is getrouwd met Antie Geerts.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Antie Hessels  1709-????
  2. Antie Hessels  1711-????
  3. Geert Hessels  1713-????
  4. Jannes Hessels  -1780 
  5. Geert Hessels  1717-????
  6. Hendrikjen Hessels  1719-????
  7. Hessel Hessels  1722-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hessel Jannes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hessel Jannes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hessel Jannes

Hessel Jannes
1686-1721


Antie Geerts
1682-1747

Antie Hessels
1709-????
Antie Hessels
1711-????
Geert Hessels
1713-????
Geert Hessels
1717-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1686: Bron: Wikipedia
    • 2 juni » De Britse Royal Society besluit tot het uitgeven van Principia Mathematica van Sir Isaac Newton.
    • 31 december » De eerste Hugenoten hijsen de zeilen om van Frankrijk naar Kaap de Goede Hoop te varen. Daar zullen ze later de Zuid-Afrikaanse wijnindustrie opstarten met de wijnen die ze op hun reis meenemen.


De publicatie Genealogie Sepers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Matthijs Sepers, "Genealogie Sepers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-sepers/I18476.php : benaderd 7 februari 2026), "Hessel Jannes (1686-1721)".