Genealogie Sepers » Pieter van der Rijst (1903-1981)

Persoonlijke gegevens Pieter van der Rijst 


Gezin van Pieter van der Rijst

Hij is getrouwd met Emma van den Berg.

Zij zijn getrouwd op 22 augustus 1929 te Utrecht, Utrecht, Nederland, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter van der Rijst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter van der Rijst

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter van der Rijst

Pieter van der Rijst
1903-1981

1929

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 december 1903 lag tussen -1,4 °C en -0,1 °C en was gemiddeld -0,7 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 3 mei » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Heracles Almelo
    • 30 augustus » Oprichting van de "Harley-Davidson Motor Company".
    • 1 november » Het eerste nummer van het autotijdschrift de Auto verschijnt. Het is het officiële orgaan van de Nederlandsche Automobiel Club, die in 1913 de Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club (KNAC) zou worden.
    • 2 november » Andrew Carnegie ondertekent in New York de stichtingsakte van de Carnegie Stichting.
    • 3 december » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Torino FC.
    • 17 december » Orville Wright maakt de eerste gemotoriseerde vlucht ter wereld, met de Wright Flyer (of mogelijk de Flyer I) te Kitty Hawk.
  • De temperatuur op 22 augustus 1929 lag tussen 10,9 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 17,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 6 januari » Proclamatie van het koninkrijk van Joegoslavië.
    • 12 februari » Stadhuis van Leiden afgebrand.
    • 22 juni » De Sint-Janskathedraal in 's-Hertogenbosch krijgt de eretitel basiliek.
    • 7 augustus » Oprichting van de Griekse voetbalclub Ergotelis FC.
    • 16 december » Paus Pius XI creëert zes nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Duitsland Eugenio Pacelli, de latere paus Pius XII.
    • 26 december » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SC Rheindorf Altach.
  • De temperatuur op 19 maart 1981 lag tussen 6,2 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • In het jaar 1981: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,2 miljoen inwoners.
    • 13 februari » De Australische krantenmagnaat Rupert Murdoch neemt het Engelse blad The Times over.
    • 24 februari » Buckingham Palace kondigt de verloving aan van Prins Charles en Diana Frances Spencer
    • 25 februari » Schaatsster Alie Boorsma verbetert in Inzell haar eigen Nederlands record op de 500 meter met een tijd van 41,80 seconden.
    • 31 mei » Gilles Villeneuve wint in een Ferrari de Grand Prix Formule 1 van Monaco.
    • 13 december » Generaal Wojciech Jaruzelski kondigt in Polen de staat van beleg af.
    • 19 december » Medische primeur in België: een zes maanden oude Zaïrese Siamese tweeling wordt van elkaar gescheiden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Rijst


De publicatie Genealogie Sepers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Matthijs Sepers, "Genealogie Sepers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-sepers/I15599.php : benaderd 24 december 2025), "Pieter van der Rijst (1903-1981)".