Genealogie Schuring-Visch » Aartje Visch (-1958)

Persoonlijke gegevens Aartje Visch 


Gezin van Aartje Visch

Zij is getrouwd met Anton (Wolters) Prins.

Zij zijn getrouwd op 11 november 1905 te Epe.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aartje Visch?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Aartje Visch


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Overlijdensadvertentie CBG
    2. Akte 69 Epe

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 november 1905 lag tussen 1,3 °C en 5,8 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 15 januari » Bij Loen, Noorwegen veroorzaakt een in een meer gestort rotsblok een tsunami. Er vallen 61 doden.
      • 26 januari » Een werknemer van de Premiermijn in Zuid-Afrika vindt de Cullinan, de grootste diamant uit de geschiedenis.
      • 14 maart » Raymond Aron, Frans socioloog, politiek filosoof en journalist († 1983)
      • 1 juni » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Sporting Gijón.
      • 5 september » Einde van de Russisch-Japanse Oorlog, bij het tekenen van het Verdrag van Portsmouth. Dit was ten gunste van Japan.
      • 16 oktober » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Chiasso.
    • De temperatuur op 29 juli 1958 lag tussen 13,9 °C en 20,7 °C en was gemiddeld 17,3 °C. Er was 3,7 mm neerslag gedurende 1,9 uur. Er was 5,5 uur zonneschijn (35%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
      • 22 januari » Resolutie 127 Veiligheidsraad Verenigde Naties betreffende het Arabisch-Israëlisch conflict wordt aangenomen.
      • 14 maart » Eric Blom, Nederlands televisieregisseur
      • 14 maart » Prins Albert II van Monaco
      • 2 augustus » Zeezender Radio Mercur begint met haar officiële programma's.
      • 24 november » Mali wordt onafhankelijk.
      • 4 december » Benin wordt zelfstandig.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Visch

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Visch.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Visch.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Visch (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gerdien Schuring-Visch, "Genealogie Schuring-Visch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-schuring-visch/I8774.php : benaderd 2 februari 2026), "Aartje Visch (-1958)".