Genealogie Schuring-Visch » Anna Maria "Mieke" Schuring (1946-2006)

Persoonlijke gegevens Anna Maria "Mieke" Schuring 


Gezin van Anna Maria "Mieke" Schuring

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria "Mieke" Schuring?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Maria "Mieke" Schuring

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria Schuring

Govert Maan
1869-1954

Anna Maria Schuring
1946-2006


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Trouwboekje ouders
    2. Rouwkaart
    3. Rouwkaart / familie

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 september 1946 lag tussen 13,2 °C en 23,5 °C en was gemiddeld 17,3 °C. Er was 6,6 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Erzgebirge Aue.
      • 16 maart » NSB-propagandist Max Blokzijl wordt wegens landverraad gefusilleerd op de Waalsdorpervlakte.
      • 1 april » Een aardbeving met een sterkte van 7,8 bij de Aleoeten creëert een tsunami die de Hawaïaanse eilanden overspoelt. 159 mensen komen om.
      • 7 mei » Anton Mussert wordt op de Waalsdorpervlakte geëxecuteerd.
      • 7 mei » Tokyo Telecommunications Engineering, het huidige Sony, wordt opgericht.
      • 1 november » Priesterwijding van Karol Wojtyła in Kraków.
    • De temperatuur op 25 februari 2006 lag tussen -1,8 °C en 3,8 °C en was gemiddeld 0,3 °C. Er was 9,3 uur zonneschijn (88%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 22 februari » Het Australisch voetbalelftal speelt tegen Bahrein zijn eerste officiële wedstrijd als lid van de Asian Football Confederation.
      • 25 februari » Niels Kerstholt en Maaike Vos worden in Den Haag Nederlands kampioen shorttrack.
      • 23 juni » In Parijs opent het nieuwe museum Musée du quai Branly zijn deuren.
      • 25 augustus » Het laatste massa-geproduceerde filmrolletje van Europa komt in de Fuji-fabriek in Tilburg van de lopende band.
      • 17 september » Motorcrosser Stefan Everts neemt afscheid met zijn 101e Grand Prix-zege.
      • 31 oktober » Einde van de Israëlische militaire operatie in de Gazastrook
    • De temperatuur op 3 maart 2006 lag tussen -6,4 °C en 3,3 °C en was gemiddeld -1,8 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 1,7 uur. Er was 3,1 uur zonneschijn (28%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 7 mei » AFC Ajax wint de finale van de KNVB beker tegen PSV.
      • 9 juni » In de openingswedstrijd van het WK voetbal wint gastland Duitsland in München met 4-2 van Costa Rica.
      • 17 september » Worstelaar John Cena verslaat Edge in een Tables, Ladders and Chairs Match en is daarom de nieuwe WWE Champion.
      • 21 oktober » Het Zambiaans voetbalelftal wint de tiende editie van de COSAFA Cup door in de finale Angola met 2-0 te verslaan.
      • 22 november » Tweede Kamerverkiezingen in Nederland.
      • 2 december » In Japan wordt de nieuwe spelcomputer van Nintendo uitgebracht, de Nintendo Wii. Evenals bij de Europese release van de Xbox 360, één jaar eerder, staan veel mensen in rij om de spelcomputer te kopen en zijn de voorraden beperkt.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Schuring

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schuring.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schuring.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schuring (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gerdien Schuring-Visch, "Genealogie Schuring-Visch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-schuring-visch/I7396.php : benaderd 6 februari 2026), "Anna Maria "Mieke" Schuring (1946-2006)".