Genealogie Scheffer » Johannes Wilhelmus Antonuis Doorschodt (1909-)

Persoonlijke gegevens Johannes Wilhelmus Antonuis Doorschodt 


Gezin van Johannes Wilhelmus Antonuis Doorschodt

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Wilhelmus Antonuis Doorschodt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Wilhelmus Antonuis Doorschodt

Hendrik Mens
1849-1889

Johannes Wilhelmus Antonuis Doorschodt
1909-


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Bevolkingsregister 's-Gravenhage

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 augustus 1909 lag tussen 11,1 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 26,5 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Een pont die gebruikt wordt om arbeiders over te zetten naar de glasfabriek in Diemen kantelt, waarbij acht mensen verdrinken.
      • 16 februari » Ernest Shackleton bereikt de magnetische zuidpool.
      • 31 maart » Servië accepteert Oostenrijks gezag over Bosnië en Herzegovina.
      • 1 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SK Sturm Graz.
      • 15 augustus » Oprichting van voetbalclub VUC in Den Haag.
      • 23 december » Albert I van België wordt koning.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Doorschodt


    De publicatie Genealogie Scheffer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Steven Scheffer, "Genealogie Scheffer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-scheffer/I130.php : benaderd 21 februari 2026), "Johannes Wilhelmus Antonuis Doorschodt (1909-)".