Genealogie Scheepbouwer » Pieter VROLIJK (1894-????)

Persoonlijke gegevens Pieter VROLIJK 


Gezin van Pieter VROLIJK

Hij is getrouwd met Leentje STAAT.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 18 december 1913 te Zwijndrecht, Zuid-Holland, hij was toen 19 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Bastiana VROLIJK  1929-2006

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter VROLIJK?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter VROLIJK

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter VROLIJK

Neeltje BOS
1860-1936

Pieter VROLIJK
1894-????

1913

Leentje STAAT
1897-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Regionaal Archief Dordrecht
    2. Genlias / akte 59

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 december 1913 lag tussen -1,8 °C en 4,4 °C en was gemiddeld 1,1 °C. Er was 6,6 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Woodrow Wilson wordt beëdigd als 28e president van de Verenigde Staten
      • 15 april » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Independiente Medellín.
      • 29 juli » Oprichting van de Noorse voetbalclub Vålerenga IF.
      • 10 augustus » Vrede van Boekarest (1913), einde van de Tweede Balkanoorlog..
      • 24 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Rubio Ñú.
      • 9 september » Tijdens onweer komt een zeppelin in de Noordzee terecht, 14 bemanningsleden komen om. Dit is het eerste dodelijke ongeval met een zeppelin.

    Over de familienaam VROLIJK

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam VROLIJK.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over VROLIJK.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam VROLIJK (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Scheepbouwer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    LvH, "Genealogie Scheepbouwer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-scheepbouwer/I7487.php : benaderd 19 februari 2026), "Pieter VROLIJK (1894-????)".