Genealogie Scheepbouwer » Cornelis BETTINGER (1914-1992)

Persoonlijke gegevens Cornelis BETTINGER 

Bron 1

Gezin van Cornelis BETTINGER

Hij is getrouwd met Klazina van der LUGT.

Zij zijn getrouwd op 14 april 1937 te 's-Gravenhage, hij was toen 22 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis BETTINGER?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis BETTINGER

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis BETTINGER


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. brief J.C. Kramer-van der Put
    2. brief J.C. Kramer-van der Put
    3. brief J.C. Kramer-van der Put

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 mei 1914 lag tussen 0,3 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 12,0 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 2 mei » In Antwerpen richten de politici Van Cauwelaert, Van de Perre en Hendrix de krant De Standaard op.
      • 15 juni » In Durrës (Albanië) sneuvelt de Nederlandse majoor Lodewijk Thomson tijdens een vredesmissie.
      • 30 juni » Gandhi wordt gearresteerd in zijn anti-apartheidsstrijd in Zuid-Afrika.
      • 1 augustus » Duitsland, als verdragsgenoot van Oostenrijk-Hongarije, verklaart Rusland de oorlog en valt Luxemburg binnen.
      • 3 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Frankrijk en vraagt het neutrale België om doorgang (Von Schlieffenplan). België weigert.
      • 26 augustus » Begin van de Slag bij Tannenberg, het eerste Duitse succes tijdens de Eerste Wereldoorlog.
    • De temperatuur op 14 april 1937 lag tussen 9,3 °C en 13,0 °C en was gemiddeld 10,7 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 8 juni » Wereldpremière van de Carmina Burana van Carl Orff in de Alte Oper in Frankfurt am Main.
      • 11 juli » De Nederlander J.K. Hoekstra vestigt het huidige Nederlandse record zweefvliegen (duurvlucht) door 24 uur en 3 minuten in de lucht te blijven.
      • 20 juli » In Cali (Colombia) wordt het Estadio Pascual Guerrero officieel in gebruik genomen.
      • 12 november » Japanse troepen bezetten Shanghai.
      • 29 november » Prins Bernhard botst te Diemen met 160 kilometer per uur op een vrachtwagen. Hij raakt zwaargewond.
      • 21 december » Walt Disney brengt Sneeuwwitje en de zeven dwergen uit, de eerste tekenfilm van speelfilmlengte.
    • De temperatuur op 8 november 1992 lag tussen 1,8 °C en 12,7 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 6,5 uur zonneschijn (70%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het ??. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
      • 3 februari » In Venezuela mislukt een poging tot staatsgreep onder leiding van luitenant-kolonel Hugo Chávez.
      • 6 mei » Premier Omar Karam van Libanon biedt zijn ontslag aan te midden van een algemene staking, demonstraties en onlusten uit protest tegen het falende economische beleid van zijn regering.
      • 30 mei » De reguliere treindienst tussen Maastricht en Aken wordt opgeheven.
      • 28 juni » De Franse president François Mitterrand bezoekt de belegerde stad Sarajevo.
      • 17 juli » Het Slowaakse deelstaatparlement neemt een resolutie aan over de onafhankelijkheidsverklaring.
      • 28 oktober » Amnesty International zegt dat de mensenrechten in Birma "hardnekkig en op grote schaal" worden geschonden, vooral door het militaire bewind, maar ook door gewapende oppositiegroepen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1910 » Adriaan van Hees, Nederlands acteur en NSB'er († 1976)
    • 1914 » Asger Jorn, Deens schrijver en schilder († 1973)
    • 1917 » Kiro Gligorov, Macedonisch president († 2012)
    • 1918 » Otto Dicke, Nederlands tekenaar († 1984)
    • 1919 » Pete Seeger, Amerikaans folk- en protestzanger († 2014)
    • 1920 » Wim Eggink, Nederlandse verzetsstrijder († 1945)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam BETTINGER


    De publicatie Genealogie Scheepbouwer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    LvH, "Genealogie Scheepbouwer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-scheepbouwer/I347.php : benaderd 3 februari 2026), "Cornelis BETTINGER (1914-1992)".