Genealogie Ronteltap » Elizabeth "Bep" Mathol (1925-2018)

Persoonlijke gegevens Elizabeth "Bep" Mathol 


Gezin van Elizabeth "Bep" Mathol

Zij is getrouwd met Frederik Karel Rondeltap.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1950, zij was toen 24 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elizabeth "Bep" Mathol?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elizabeth "Bep" Mathol

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elizabeth Mathol


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Mw E Mathol
  2. Mensenlinq
  3. mw E. Wattol

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 april 1925 lag tussen 3,8 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 2,8 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 21 maart » Wolfgang Pauli publiceert zijn "uitsluitingsprincipe".
    • 12 april » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Bolívar.
    • 19 juli » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Ternana Calcio.
    • 21 augustus » De Nederlandse voetbalclub FC Emmen wordt opgericht.
    • 16 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HC Rotterdam.
    • 30 oktober » John Logie Baird schiet in Londen de eerste tv-beelden.
  • De temperatuur op 25 maart 2018 lag tussen -1,8 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Er was 8,2 uur zonneschijn (66%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2018: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Leeuwarden en Valletta (Malta) zijn dit jaar Culturele hoofdstad van Europa.
    • 14 januari » Sjinkie Knegt wint vijf keer goud tijdens de Europese kampioenschappen shorttrack in Dresden.
    • 6 februari » De Koninklijke Nederlandse Voetbalbond stelt Ronald Koeman aan als nieuwe bondscoach.
    • 26 mei » De darkride Piraten in Batavia in het Duitse Europa-Park wordt volledig verwoest door een brand.
    • 10 juli » In Thailand worden de laatste kinderen van een lokaal voetbalelftal en hun trainer gered uit de ondergelopen grot Tham Luang. Ze zaten daar sinds 23 juni vast.
    • 14 augustus » De Ponte Morandi, in de Italiaanse havenstad Genua, die de stadsdelen Sampierdarena en Cornigliano verbond stort in. Verkeer dat op dat moment op de brug reed, viel bijna 50 meter omlaag en er waren minstens 43 doden te betreuren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Mathol

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mathol.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mathol.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mathol (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W.Th. Sluijtman, "Genealogie Ronteltap", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-ronteltap/I471.php : benaderd 27 februari 2026), "Elizabeth "Bep" Mathol (1925-2018)".