Genealogie Ronteltap » Johannes Kuhn (1897-????)

Persoonlijke gegevens Johannes Kuhn 

  • Hij is geboren op 15 mei 1897 in Delft.Bron 1
    Tijdstip: 04:00
    Gen. 29-05-2009
  • Beroep: arbeider.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 juni 2009.

Gezin van Johannes Kuhn

Hij is getrouwd met Maria de Boef.

Zij zijn getrouwd op 26 mei 1920 te Delft, hij was toen 23 jaar oud.Bron 2

Gen. 29-05-2009

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Kuhn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Kuhn

Johannes Kuhn
1897-????

1920

Maria de Boef
1894-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. G.A.Delft, Burg.Stand, akte 430
  2. G.A.Delft, Burg.Stand, akte 148

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 mei 1897 lag rond de 10,9 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 69%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Brooklyn gaat samen met New York.
    • 13 juli » Guglielmo Marconi verkrijgt octrooi op de draadloze telegraaf.
    • 18 juli » In Parijs wordt het Parc des Princes officieel geopend.
    • 20 augustus » De Britse legerarts Ronald Ross ontdekt dat tropische steekmuggen de overbrenger zijn van malaria.
    • 30 oktober » In café de Kruif aan de Houttuinen in Delft wordt de 'Delftsche Studenten Bond' opgericht.
    • 31 oktober » Oprichting van de Eerste Groninger Tramway-Maatschappij.
  • De temperatuur op 26 mei 1920 lag tussen 12,7 °C en 23,6 °C en was gemiddeld 17,3 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 6,4 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Duitsland ontruimt het Hultschiner landje
    • 12 februari » Het vrachtschip de West Aleta, met een lading van 15.000 vaten wijn, vergaat voor de kust van Terschelling, het bergen van de wijn neemt negen maanden in beslag.
    • 16 mei » Paus Benedictus XV verklaart de Franse vrijheidsstrijdster Jeanne d'Arc heilig.
    • 29 juni » Bij Den Oever wordt de eerste bak zand in zee gestort voor de Amsteldiepdijk naar Wieringen. Dit kan gezien worden als voorbereiding voor de Afsluitdijk.
    • 24 augustus » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku scherpt in Antwerpen zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.00,4. Het oude record - 1 seconde trager - stond sinds 9 augustus 1918 op zijn naam.
    • 10 oktober » Italië annexeert Zuid-Tirol.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1892 » Jimmy Wilde, Welsh bokser († 1969)
  • 1893 » José Nepomuceno, Filipijns filmmaker en producent († 1959);
  • 1898 » Arletty, Frans model en actrice († 1992)
  • 1899 » William Emanuël Juglall, Surinaams politicus († 1980)
  • 1899 » Jean-Etienne Valluy, Frans generaal († 1970)
  • 1901 » Luis Monti, Italo-Argentijns voetballer († 1983)

Over de familienaam Kuhn

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kuhn.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kuhn.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kuhn (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W.Th. Sluijtman, "Genealogie Ronteltap", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-ronteltap/I408.php : benaderd 2 maart 2026), "Johannes Kuhn (1897-????)".