Genealogy Richard Remmé, The Hague, Netherlands » Stephen Goodyear (1598-1657)

Persoonlijke gegevens Stephen Goodyear 

Bron 1

Gezin van Stephen Goodyear

(1) Hij is getrouwd met Margaret Lewen.

Zij zijn getrouwd op 1647-1648 te New Haven, New Haven, Connecticut, USA, hij was toen 48 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. John Goodyear  1651-1702 
  2. Andrew Goodyear  1649-????
  3. Hester Goodyear  1654-1691 

Gebeurtenis (SLGS) op 24 november 1987: La.


(2) Hij is getrouwd met Mary Hopkins.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Stephen Goodyear?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Stephen Goodyear

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Stephen Goodyear

Andrew Goodyeare
± 1547-????
Alice Perkyns
± 1551-1573

Stephen Goodyear
1598-1657

(1) 1648
John Goodyear
1651-1702
(2) 

Mary Hopkins
< 1610-1646


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Ancestral File (TM), The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints / Family History Library
  2. International Genealogical Index, The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints / Family History Library

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Maurits (Huis van Oranje) was van 1585 tot 1625 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1598: Bron: Wikipedia
    • 13 april » Koning Hendrik IV van Frankrijk geeft het Edict van Nantes uit. Hierdoor krijgen de hugenoten vrijheid van religie.
    • 1 september » Boris Godoenov wordt tot Tsaar van Rusland gekroond.
    • 26 november » Drie schepen onder leiding van Jacob van Neck bereiken Bantam op West-Java.
  • De temperatuur op 4 oktober 1932 lag tussen 1,2 °C en 13,8 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 0.9 mm neerslag gedurende 0.4 uur. Er was 6,1 uur zonneschijn (53%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Japan bezet Sjanghai.
    • 7 februari » James Chadwick publiceert in het tijdschrift Nature voor het eerst over het neutron, een deeltje zonder elektrische lading dat voorkomt in atoomkernen.
    • 27 februari » James Chadwick verifieert experimenteel het bestaan van het neutron, dat hij al eerder vermoedde.
    • 10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
    • 29 mei » Oprichting van de Centrale Organisatie van Voetbal Scheidsrechters.
    • 3 oktober » Irak wordt onafhankelijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Goodyear

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Goodyear.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Goodyear.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Goodyear (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard Remmé, "Genealogy Richard Remmé, The Hague, Netherlands", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-richard-remme/I165982.php : benaderd 10 augustus 2025), "Stephen Goodyear (1598-1657)".