Genealogie Ras » Fernanda Geertruida Johanna te Pas (1912-1958)

Persoonlijke gegevens Fernanda Geertruida Johanna te Pas 


Gezin van Fernanda Geertruida Johanna te Pas


Tijdbalk Fernanda Geertruida Johanna te Pas

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Fernanda Geertruida Johanna te Pas

Alida Groenendijk
± 1848-????

Fernanda Geertruida Johanna te Pas
1912-1958


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Fernanda Geertruida Johanna te Pas



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 juni 1912 lag tussen 5,1 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 1,6 mm neerslag. Er was 7,2 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 17 januari » De Brit Robert Falcon Scott bereikt de Zuidpool, meer dan een maand na zijn rivaal Roald Amundsen.
      • 12 maart » Oprichting van de Nederlandse Honkbalbond, de voorloper van de KNBSB.
      • 14 maart » Charles van Acker, Belgisch-Amerikaans autocoureur († 1998)
      • 14 april » Kort voor middernacht loopt de Titanic tijdens haar eerste reis op een ijsberg.
      • 15 april » Het passagiersschip Titanic zinkt op haar eerste overtocht; ongeveer 1500 mensen komen bij die ramp om.
      • 8 oktober » De Eerste Balkanoorlog breekt uit.
    • De temperatuur op 14 juli 1958 lag tussen 10,5 °C en 20,0 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 12,8 uur zonneschijn (78%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » In Venezuela begint een opstand tegen het regime van president Marcos Pérez Jiménez.
      • 4 januari » Spoetnik 1 valt na 92 dagen in de ruimte terug op aarde.
      • 20 januari » President Marcos Pérez Jiménez van Venezuela slaat op de vlucht vanwege de opstand tegen zijn regime.
      • 14 maart » Prins Albert II van Monaco
      • 17 april » Expo '58 in Brussel opent haar deuren.
      • 17 september » De eerste aflevering van Pipo de Clown verschijnt op de Nederlandse televisie.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1907 » Charles Eames, Amerikaans ontwerper en architect († 1978)
    • 1910 » H. Owen Reed, Amerikaans componist, muziekpedagoog, musicoloog en dirigent († 2014)
    • 1912 » Myron Fohr, Amerikaans autocoureur († 1994)
    • 1913 » Lode Claes, Belgisch journalist en politicus († 1997)
    • 1919 » Max Dendermonde, Nederlands schrijver († 2004)
    • 1919 » Ton Lutz, Nederlands acteur († 2009)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Te Pas

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Te Pas.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Te Pas.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Te Pas (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Ras is opgesteld door Rob Ras (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Ras, "Genealogie Ras", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-ras/I3585.php : benaderd 6 februari 2026), "Fernanda Geertruida Johanna te Pas (1912-1958)".