Genealogie familie Protzman » Janna Hendrika Protsman (1879-1940)

Persoonlijke gegevens Janna Hendrika Protsman 


Gezin van Janna Hendrika Protsman

(1) Zij is getrouwd met Jan Webbink.

Zij zijn getrouwd op 26 januari 1901 te Vriezenveen, zij was toen 21 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Hendrik Webbink  1901-1979


(2) Zij is getrouwd met Egbert Getkate.

Zij zijn getrouwd op 21 april 1906 te Ambt Almelo, zij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jan Hendrik Getkate  1907-1999

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Janna Hendrika Protsman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Janna Hendrika Protsman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Janna Hendrika Protsman

Janna Hendrika Protsman
1879-1940

(1) 1901

Jan Webbink
1877-1905

(2) 1906

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. ovl akte nr 64 Wierden
    2. huw akte nr 3 Vriezenveen

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 november 1879 lag rond de -2,9 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1879: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 22 januari » De Zoeloes verslaan de Britten in de Slag bij Isandlwana.
      • 3 februari » Joseph Swan demonstreert de eerste gloeilamp met een gloeidraad van koolstof.
      • 14 maart » Albert Einstein, Duits theoretisch fysicus († 1955)
      • 19 april » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC St. Gallen.
      • 21 oktober » Eerste demonstratie van de gloeilamp door Thomas Edison.
      • 31 december » Thomas Edison laat rondom een park tientallen gloeilampen branden als feestversiering en demonstreert daarmee zijn nieuwste uitvinding: het elektrisch licht.
    • De temperatuur op 21 april 1906 lag tussen 6,4 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 4,5 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 18 februari » Oprichting van het Belgisch olympisch comité. In 1978 hernoemd tot Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité.
      • 7 april » Kurt Wegener en Alfred Wegener landen na met een luchtballon 52 uur in de lucht gebleven te zijn; een record.
      • 7 april » Uitbarsting van de Vesuvius.
      • 19 mei » De 19,7km lange Simplon-tunnel tussen Zwitserland en Italië wordt feestelijk geopend.
      • 15 juni » In de Chileense stad Concepción wordt de voetbalclub Club Deportivo Arturo Fernández Vial opgericht.
      • 22 september » Oprichting Wassenaarse hockeyclub HGC.
    • De temperatuur op 2 mei 1940 lag tussen 8,1 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 11,2 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 11 mei » De Duitse invallers bereiken het Albertkanaal.
      • 10 juni » Italië verklaart de oorlog aan Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk.
      • 22 juni » Frankrijk wordt gedwongen een wapenstilstand met nazi-Duitsland te tekenen.
      • 1 juli » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FK Inter Bratislava.
      • 3 juli » De Britse Royal Navy vernietigt een deel van de Franse vloot tijdens de aanval op Mers-el-Kébir.
      • 10 juli » Begin van de slag om Engeland.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Protsman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Protsman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Protsman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Protsman (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    RJF Einhaus, "Genealogie familie Protzman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-protzman/I323.php : benaderd 25 februari 2026), "Janna Hendrika Protsman (1879-1940)".