Families Paternotte, Horst van Nieuw-Loosdrecht, Post van Zwolle en Persoon » Elisabet BREEUWER (± 1868-1944)

Persoonlijke gegevens Elisabet BREEUWER 


Gezin van Elisabet BREEUWER

Zij heeft/had een relatie met Paulus ROND.


Kind(eren):

  1. Aris ROND  1900-1963 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabet BREEUWER?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabet BREEUWER

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabet BREEUWER

Elisabet BREEUWER
± 1868-1944


Paulus ROND
????-1938

Aris ROND
1900-1963

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 maart 1944 lag tussen -0.1 °C en 9,3 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 3,2 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 13 april » Crash van een B-17 bommenwerper te Berismenil (La roche en ardenne)
    • 18 mei » Poolse troepen veroveren het klooster van Monte Cassino.
    • 4 augustus » Anne Frank wordt, na te zijn verraden, opgepakt in Amsterdam. Ze was ondergedoken in het achterhuis van Prinsengracht 263 te Amsterdam.
    • 7 augustus » De Amerikaanse computertechnicus Howard Aiken presenteert op de Harvard-universiteit de eerste programmeerbare rekenmachine, de Harvard Mark I.
    • 12 augustus » Van het Italiaanse dorpje Sant'Anna worden vrijwel alle burgers, in totaal 560, door de 16e Panzergrenadierdivisie van de Duitse SS, vermoord.
    • 5 september » Dolle Dinsdag: Nederland wacht tevergeefs op de bevrijders.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam BREEUWER

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam BREEUWER.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over BREEUWER.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam BREEUWER (onder)zoekt.

De publicatie Families Paternotte, Horst van Nieuw-Loosdrecht, Post van Zwolle en Persoon is opgesteld door Wim L.M. Paternotte (overleden).neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wim L.M. Paternotte (overleden), "Families Paternotte, Horst van Nieuw-Loosdrecht, Post van Zwolle en Persoon", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-paternotte/I29404.php : benaderd 8 augustus 2025), "Elisabet BREEUWER (± 1868-1944)".