Genealogie Munter » Johanna BLOM (1884-????)

Persoonlijke gegevens Johanna BLOM 


Gezin van Johanna BLOM

(1) Zij is getrouwd met Johannes Arnoldus BUIJS.Bron 2

Zij zijn getrouwd op 12 mei 1915 te Dordrecht, zij was toen 30 jaar oud.Bron 3


(2) Zij is getrouwd met Leenderd PONTIER.Bron 4

Zij zijn getrouwd op 1 februari 1928 te Amsterdam, zij was toen 43 jaar oud.Bron 5

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna BLOM?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna BLOM

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna BLOM

Jacob BLOM
1819-1874
Jacob BLOM
1856-1909

Johanna BLOM
1884-????

(1) 1915
(2) 1928

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Johanna BLOM



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Akte 479
    2. Regionaal Archief Dordrecht
    3. Wiewaswie / akte 116
    4. Noord-Hollands Archief
    5. Wiewaswie / aktenummer Reg. 2 fol. 26v

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 mei 1884 lag rond de 17,9 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 40%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Harald Hansen, Deens voetballer († 1927)
      • 13 mei » De American Institute of Electrical Engineers (AIEE), voorloper van de IEEE wordt opgericht.
      • 29 mei » De Nationale Maatschappij van Buurtspoorwegen wordt opgericht.
      • 23 september » Herman Hollerith patenteert zijn mechanische optelmachine.
      • 6 december » Het Washington Monument is voltooid.
      • 15 december » Het Wachttoren-, Bijbel- en Traktaatgenootschap (het kerkgenootschap van Jehova's getuigen) wordt rechtspersoonlijkheid verleend met Charles Taze Russell als president.
    • De temperatuur op 1 februari 1928 lag tussen 2,3 °C en 9,3 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 1,6 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
      • 1 april » Oprichting van Van Doorne's AanhangwagenFabriek, later bekend als Van Doorne's AutomobielFabriek (DAF).
      • 15 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 22e editie van de Ronde van Frankrijk.
      • 28 juli » Prins Hendrik opent de Olympische Spelen in Amsterdam.
      • 5 augustus » De eerste marathon van Amsterdam wordt gelopen als onderdeel van de Olympische Zomerspelen 1928.
      • 11 augustus » Marie Braun wint tijdens de Olympische Spelen van Amsterdam goud op de 100 meter rugslag. Ook ruiter Charles Pahud de Mortanges, de ruiterequipe en bokser Bep van Klaveren winnen goud.
      • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Batacazo, de voorloper van Deportivo Maldonado.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam BLOM

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam BLOM.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over BLOM.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam BLOM (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Munter is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    LvH, "Genealogie Munter", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-munter/I5072.php : benaderd 14 februari 2026), "Johanna BLOM (1884-????)".