Genealogie Lambinon » Jacomeintje van der ELST (1919-1997)

Persoonlijke gegevens Jacomeintje van der ELST 

Bron 1

Gezin van Jacomeintje van der ELST

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacomeintje van der ELST?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacomeintje van der ELST

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacomeintje van der ELST

Jacomeintje van der ELST
1919-1997


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Stamboom (Nico) van der Elst

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 november 1919 lag tussen 0,3 °C en 4,8 °C en was gemiddeld 2,9 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Ernest Rutherford slaagt erin een atoom te splitsen.
      • 29 mei » Het Braziliaans voetbalelftal wint de derde editie van de Copa América door in de finale titelhouder Uruguay met 1-0 te verslaan.
      • 30 mei » Viering van het 300-jarig bestaan van de stad Batavia. Koningin Wilhelmina legt een krans bij het standbeeld van Jan Pieterszoon Coen in Hoorn
      • 2 augustus » Eerste parachutesprong in de VS.
      • 23 september » Oprichting van de Portugese omnisportvereniging CF Belenenses.
      • 28 oktober » Drooglegging begint. Het Amerikaans Congress keurt de Volstead Act goed, alhoewel president Woodrow Wilson een veto had uitgesproken.
    • De temperatuur op 6 februari 1997 lag tussen 1,6 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 4,9 °C. Er was 2,1 uur zonneschijn (22%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1997: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,6 miljoen inwoners.
      • 21 januari » De politie in Amsterdam arresteert bij tien invallen in de stad dertien mensen wegens handel in verdovende middelen.
      • 22 januari » President Boris Jeltsin van Rusland verschijnt onverwacht weer in het Kremlin, vlak voordat het parlement aan een debat zou beginnen over een voorstel om hem af te zetten vanwege zijn slechte gezondheid.
      • 8 februari » Ontslag van de Belg Henri Lemaître als nuntius in Nederland en benoeming van de Italiaan Angelo Acerbi tot zijn opvolger.
      • 14 maart » Harrie Lavreysen, Nederlands baanwielrenner
      • 1 juli » Het Verenigd Koninkrijk geeft Hongkong terug aan China.
      • 8 oktober » Oprichting van de Amerikaanse voetbalclub Chicago Fire Soccer Club.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 1993 » Arthur Ashe (49), Amerikaans tennisser
    • 1994 » Jack Kirby (76), Amerikaans striptekenaar
    • 1997 » Roger Laurent (83), Belgisch autocoureur
    • 1998 » Falco (40), Oostenrijks rock-muzikant
    • 1998 » Carl Wilson (51), Amerikaans muzikant
    • 1999 » Joeri Istomin (54), Sovjet-Russisch voetballer

    Over de familienaam Van der ELST


    De publicatie Genealogie Lambinon is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    LvH, "Genealogie Lambinon", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-lambinon/I583.php : benaderd 17 maart 2026), "Jacomeintje van der ELST (1919-1997)".