Genealogie Kramer » Jan Schagen (± 1858-????)

Persoonlijke gegevens Jan Schagen 


Gezin van Jan Schagen

Hij is getrouwd met Aaltje Reijne.

Zij zijn getrouwd op 29 november 1877 te Beemster.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Schagen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Schagen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Schagen

Sijmon Kramer
1792-1854
Belitje Rus
1799-1856
Wulmet Kramer
± 1822-????

Jan Schagen
± 1858-????

1877

Aaltje Reijne
± 1857-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Huwelijksakte 39, 1877, Beemster
      Huwelijksakte 39, 1877, Beemster
      / Rijksarchief Noord-Holland

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 november 1877 lag rond de 7,9 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Emile Berliner vindt de microfoon uit.
      • 5 maart » Rutherford B. Hayes wordt beëdigd als 19e President van de Verenigde Staten
      • 15 juni » Henry Ossian Flipper studeert als eerste zwarte Amerikaan af aan de militaire academie van de Verenigde Staten.
      • 15 augustus » In hun uitvindersvete behaalt Edison toch nog een kleine overwinning op Bell: door Edisons toedoen op deze dag zeggen we tegenwoordig "hallo" als begroeting aan de telefoon en niet "ahoy" (Bells keuze).
      • 29 november » Thomas Edison demonstreert voor het eerst zijn fonograaf.
      • 6 december » Thomas Edison maakt de eerste geluidsopname.

    Over de familienaam Schagen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schagen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schagen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schagen (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Kramer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Cornelis Kramer, "Genealogie Kramer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-kramer/I4661.php : benaderd 2 februari 2026), "Jan Schagen (± 1858-????)".