Genealogie Jurronimo » Jan Fekkes (1887-1951)

Persoonlijke gegevens Jan Fekkes 


Gezin van Jan Fekkes

Hij had een relatie met F. van Dijk.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Fekkes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Fekkes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Fekkes

Jan Fekkes
1822-1887
Janna Smit
1820-1887
Klaas Fekkes
1856-1930

Jan Fekkes
1887-1951



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 januari 1887 lag rond de -0,3 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuiden. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 28 januari » In een sneeuwstorm in Montana worden de grootste sneeuwvlokken ooit gemeten (38 bij 20 centimeter).
      • 3 juni » Oprichting van de Argentijnse gymnastiek- en schermclub Club de Gimnasia y Esgrima de La Plata.
      • 15 augustus » Eerste beklimming van de Mönch in Zwitserland.
      • 1 september » Emile Berliner vraagt octrooi aan op de grammofoonplaat.
      • 15 september » De Texelse Courant wordt opgericht.
      • 3 december » Oscar Carré opent aan de Weesperzijde te Amsterdam zijn Circustheater.
    • De temperatuur op 11 november 1951 lag tussen 6,1 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 3,9 mm neerslag gedurende 3,4 uur. Er was 4,8 uur zonneschijn (53%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1951: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,2 miljoen inwoners.
      • 4 januari » China en Noord-Korea nemen de Zuid-Koreaanse hoofdstad Seoel in.
      • 6 maart » Proces tegen Ethel en Julius Rosenberg begint
      • 29 maart » Ethel en Julius Rosenberg worden in de Verenigde Staten schuldig bevonden aan samenzwering tot het plegen van spionage.
      • 14 juli » Eerste Grand Prix-zege van het Formule 1-team van Scuderia Ferrari op het circuit van Silverstone
      • 16 juli » Troonsafstand van koning Leopold III der Belgen.
      • 17 juli » Prins Boudewijn wordt Koning der Belgen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1880 » Douglas MacArthur, Amerikaans generaal († 1964)
    • 1887 » François Faber, Luxemburgs wielrenner († 1915)
    • 1891 » Charles Journet, Zwitsers kardinaal en theoloog († 1975)
    • 1893 » Dennis McGee, Amerikaans violist en accordeonist († 1989)
    • 1895 » Theo Slot, Nederlands vliegtuigontwerper († 1949)
    • 1896 » Dio Rovers, Nederlands kunstschilder, tekenaar en kunstdocent († 1990)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Fekkes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Fekkes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Fekkes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Fekkes (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Jurronimo is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jur Eckhardt, "Genealogie Jurronimo", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-jurronimo/I340.php : benaderd 20 februari 2026), "Jan Fekkes (1887-1951)".