Genealogie Jonkman en de Buijzer (de Busser) » Frederik van der Berg (± 1834-????)

Persoonlijke gegevens Frederik van der Berg 

  • Hij is geboren rond 1834 in Dordrecht.Bron 1
  • Feit: (vermelding) .Bron 2
    ouders bg Frederik van der Berg en Petronella Catharina van Bruggen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 januari 2026.

Gezin van Frederik van der Berg

Hij is getrouwd met Agatha van Dijk.

Zij zijn getrouwd op 27 december 1855 te Dordrecht.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frederik van der Berg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. huwelijksakte geeft leeftijd , geboorteplaats en naam ouders
  2. huwelijksakte
  3. Dordrecht 1855-188

Over de familienaam Van der Berg


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W.H. Jonkman, "Genealogie Jonkman en de Buijzer (de Busser)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-jonkman/I699.php : benaderd 7 februari 2026), "Frederik van der Berg (± 1834-????)".