Genealogie Hoffman » Anna Dina Johanna Heij (1920-)

Persoonlijke gegevens Anna Dina Johanna Heij 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Anna Dina Johanna Heij

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Dina Johanna Heij?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Dina Johanna Heij

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Dina Johanna Heij


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Anna Dina Johanna Heij



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 juli 1920 lag tussen 13,0 °C en 21,1 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 1,3 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 4 februari » Duitsland ontruimt het Hultschiner landje
      • 17 mei » Het eerste verkeersvliegtuig landt op Schiphol
      • 3 juni » Als uitvloeisel van het Verdrag van Versailles wordt in Duitsland de dienstplicht afgeschaft.
      • 7 augustus » In Berlijn wordt het voetbalstadion Stadion An der alten Försterei officieel geopend.
      • 20 augustus » In Mülheim an der Ruhr wordt de Duitse hockey- en tennisclub Uhlenhorst Mülheim opgericht.
      • 5 december » In Griekenland roept een referendum koning Constantijn I terug op de troon.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Heij

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heij.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heij.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heij (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Hoffman is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jaap Haring, "Genealogie Hoffman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-hoffman/I987.php : benaderd 18 januari 2026), "Anna Dina Johanna Heij (1920-)".