Généalogie Hoffet » Marguerite QUENSIER (1918-2004)

Persoonlijke gegevens Marguerite QUENSIER 


Gezin van Marguerite QUENSIER

Zij heeft/had een relatie met Pierre RENAUDIN.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marguerite QUENSIER?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marguerite QUENSIER

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marguerite QUENSIER


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 mei 1918 lag tussen 9,8 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 1,1 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 3 maart » Vrede van Brest-Litovsk wordt ondertekend, einde aan het oostfront van de Eerste Wereldoorlog.
      • 9 april » Letland verklaart zich onafhankelijk.
      • 7 mei » Vrede van Boekarest tussen Roemenië en de Centrale mogendheden.
      • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging Excelsior Maassluis.
      • 17 juli » De Russische tsaar Nicolaas II en zijn gezin worden, na anderhalf jaar verbanning, op last van de nieuwe plaatselijke Sovjetleiders gefusilleerd in Jekaterinenburg.
      • 12 november » Geïnspireerd door de omwentelingen in Duitsland en Rusland roept de Nederlandse socialistische leider Pieter Jelles Troelstra op tot revolutie. Hij veroorzaakt paniek, maar krijgt geen bijval.
    • De temperatuur op 6 februari 2004 lag tussen 9,7 °C en 13,0 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 3,9 mm neerslag gedurende 3,2 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 11 maart » Aanslagen in Spanje: 191 doden en 1400 gewonden.
      • 12 maart » De Nederlandse schaatser Henk Angenent vestigt het werelduurrecord op de schaats in Calgary: in één uur tijd schaatst hij 41669,49 m.
      • 22 april » Kees van Kooten ontvangt de Gouden Ganzenveer wegens zijn betekenis voor het geschreven woord.
      • 20 augustus » Andrij Serdinov scherpt bij de Olympische Spelen in Athene zijn eigen Europees record op de 100 meter vlinderslag aan tot 51,36 s.
      • 2 november » Theo van Gogh wordt in Amsterdam vermoord.
      • 17 december » De Nederlandse voetballer Rachid Bouaouzan maakt een zware overtreding op Niels Kokmeijer, waardoor Bouaouzan de rest van het seizoen geschorst werd, zes maanden gevangenisstraf kreeg in 2005 en een boete kreeg. Voor Kokmeijer was zijn carrière als profvoetballer afgelopen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1914 » Tyrone Power, Amerikaans acteur († 1958)
    • 1915 » Emanuel Litvinoff, Brits schrijver en dichter († 2011)
    • 1917 » June Lang, Amerikaans actrice († 2005)
    • 1919 » Georgios Papadopoulos, Grieks militair en politicus († 1999)
    • 1921 » Arthur Schawlow, Amerikaans natuurkundige († 1999)
    • 1921 » Sergio Orlandini, Nederlands topfunctionaris, president-directeur van KLM († 2015)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam QUENSIER

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam QUENSIER.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over QUENSIER.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam QUENSIER (onder)zoekt.

    De publicatie Généalogie Hoffet is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hoffet, "Généalogie Hoffet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-hoffet/I618.php : benaderd 31 januari 2026), "Marguerite QUENSIER (1918-2004)".