Généalogie Hoffet » Francesco Paolo lo IACONO

Persoonlijke gegevens Francesco Paolo lo IACONO 

  • Alternatieve namen: LOJACONO (ook bekend als / alias), LOYACONO (ook bekend als / alias), LOIACONO (ook bekend als / alias)
  • Een kind van Giuseppe lo IACONO en Giuseppa GUGLIELMINO
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 januari 2020.

Gezin van Francesco Paolo lo IACONO

Hij is getrouwd met Giovanna ZIMMARDI.

Zij zijn getrouwd op 18 november 1861 te Palermo, Provincia di Palermo, Sicily, ITALY, Molo.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Francesco Paolo lo IACONO?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Francesco Paolo lo IACONO

Francesco Paolo lo IACONO
????-

1861

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 november 1861 lag rond de -0,1 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • In het jaar 1861: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Kansas ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 34e staat.
    • 4 februari » Stichting van de Geconfedereerde Staten van Amerika.
    • 12 april » Aanval op Fort Sumter, de eerste slag in de Amerikaanse Burgeroorlog.
    • 7 mei » Tennessee treedt toe tot de Geconfedereerde Staten van Amerika.
    • 20 mei » Kentucky verklaart zich neutraal in het conflict dat de Amerikaanse Burgeroorlog zou gaan heten.
    • 31 oktober » Frankrijk, het Verenigd Koninkrijk en Spanje sluiten het Verdrag van Londen, waarin ze besloten over te gaan tot interventie in Mexico (ook wel bekend als de Tweede Onafhankelijkheidsoorlog)

Over de familienaam Lo IACONO


De publicatie Généalogie Hoffet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hoffet, "Généalogie Hoffet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-hoffet/I213520.php : benaderd 13 februari 2026), "Francesco Paolo lo IACONO".