Genealogie Hauer » Herbartus "Bertus" Koch (± 1876-1949)

Persoonlijke gegevens Herbartus "Bertus" Koch 

  • Roepnaam is Bertus.
  • Hij is geboren rond 1876 in Echteld.
  • Beroepen:
    • vanaf 1901 Notarisklerk.Bron 1
    • in het jaar 1909 sigarenfabrikant.
  • Feit: (huwelijk) op 10 juni 1909 .
    Plaats: Dodewaard
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk Archieflocatie Gelders Archief Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 8190
    Gemeente: Dodewaard
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 15
    Datum: 10-06-1909 Bruidegom Herbartus Koch
    Leeftijd: 33
    Geboorteplaats: Echteld Bruid Gerdina Elisabeth Johanna Geertruida Reijken
    Leeftijd: 23
    Geboorteplaats: Arnhem Vader bruidegom Gradus Koch Moeder bruidegom Magrietha Lambarta de Haas Vader bruid Hendrikus Cornelis Reijken Moeder bruid Johanna Slothouber Nadere informatie beroep bg.: sigarenfabrikant; beroep bruid: zonder beroep; beroep vader bg.: geen beroep vermeld; beroep moeder bg.: zonder beroep; beroep vader bd.: geen beroep vermeld; beroep moeder bd.: zonder beroep
  • Hij is overleden op 7 november 1949 in Utrecht.
  • Een kind van Gerardus Koch en Margrietha Lamberta de Haas
  • Hij was getuige bij gebeurtenis op 25 mei 1901 van Gerardus "Gradus" Koch.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 oktober 2020.

Gezin van Herbartus "Bertus" Koch

Hij is getrouwd met Gerdina Elisabeth Johanna Geertruida Reijken.

Zij zijn getrouwd op 10 juni 1909 te Dodewaard.

_PREF Y
_PREF Y

Kind(eren):

  1. Gradus Koch  1910-1983 


Notities over Herbartus "Bertus" Koch

SURN Koch
_UID B93A42DDE8114B44835A1AC002E279AE5CF0

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Herbartus "Bertus" Koch?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Herbartus "Bertus" Koch

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Herbartus "Bertus" Koch

Voorouders (en nakomelingen) van Herbartus Koch


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Overlijdensakte Gradus Koch Gemeente Echteld no. 22

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 juni 1909 lag tussen 5,6 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 4,0 uur zonneschijn (24%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 2 januari » President S. Hylkema van de Friese IJsbond zet het licht op groen voor de start van de eerste Elfstedentocht. Van de 48 deelnemers halen er slechts negen de finish van de 200 km lange tocht op dooi-ijs. Winnaar wordt de 24-jarige theologiestudent Minne Hoekstra uit Warga (13 uur en 50 minuten).
      • 2 februari » In de Franse krant Le Figaro publiceert de Italiaanse schrijver Filippo Tommasso Marinetti zijn futuristisch manifest: een loflied op de dynamiek van het machinetijdperk.
      • 31 maart » De kiel van de Titanic wordt gelegd.
      • 27 juni » In Etten-Leur vindt de eerste gemotoriseerde vlucht boven Nederland plaats. De piloot is de Franse luchtvaartpionier Charles de Lambert.
      • 12 september » De Duitser Max Wolf maakt de eerste fotografische opname van de komeet Halley.
      • 23 december » Albert I van België wordt koning.
    • De temperatuur op 7 november 1949 lag tussen 0,8 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 4,9 °C. Er was 9,5 mm neerslag gedurende 5,2 uur. Er was 3,8 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
      • 11 mei » De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties verleent met resolutie 273 het lidmaatschap van de VN aan Israël.
      • 11 juli » Het Cypriotisch voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis. De ploeg verliest in Tel Aviv met 3-1 van Israël.
      • 19 juli » Oprichting van Albanese voetbalclub Dinamo Tirana.
      • 7 oktober » De Duitse Democratische Republiek (DDR) wordt gevormd.
      • 9 oktober » In Belgrado wordt Stadion Partizan officieel geopend.
      • 26 november » De grondwet van India wordt aangenomen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Koch

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koch.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koch.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koch (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Hauer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Hauer, "Genealogie Hauer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-hauer/I571.php : benaderd 19 februari 2026), "Herbartus "Bertus" Koch (± 1876-1949)".